حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 12:20:18
سرویس سیاسی
اسماعیلی تشریح کرد:

جزئیات ‌دیدار مجمع نمایندگان ‌زنجان با روحانی/ تأکید نمایندگان ‌بر تکمیل طرح‌های نیمه ‌تمام

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس، در تشریح جزئیات دیدار امروز مجمع نمایندگان استان زنجان با رئیس‌جمهور، گفت: در نشست امروز صبح مسائل، مشکلات و دغدغه‌های نمایندگان مطرح و بررسی شد.
جزئیات ‌دیدار مجمع نمایندگان ‌زنجان با روحانی/ تأکید نمایندگان ‌بر تکمیل طرح‌های نیمه ‌تمام نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس، در تشریح جزئیات دیدار امروز مجمع نمایندگان استان زنجان با رئیس‌جمهور، گفت: در نشست امروز صبح مسائل، مشکلات و دغدغه‌های نمایندگان مطرح و بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43045.jpg جزئیات,‌دیدار,مجمع,نمایندگان,‌زنجان,با,روحانی/,تأکید,نمایندگان,‌بر,تکمیل,طرح‌های,نیمه,‌تمام Icana

محمد اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست مشترک امروز مجمع نمایندگان استان زنجان با دکتر روحانی رئیس‌جمهور، گفت: در نشست امروز صبح مسائل، مشکلات، طرح‌های نیمه‌تمام و دغدغه نمایندگان مطرح شد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مشکلات استان زنجان، اجرای طرح دو خطه کردن راه‌آهن تهران- تبریز، بیکاری، آب شرب، طرح‌های نیمه‌تمام سدسازی و اجرای طرح‌های راه‌سازی بخشی از محورهای اظهارات نمایندگان در نشست امروز بود.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، گفت: همچنین در نشست امروز دکتر روحانی بر حل مشکلات و اجرای طرح‌های نیمه تمام تأکید کرد و قول داد که این مشکلات و دغدغه‌های نمایندگان تا حد مغدور بر طرف شود.

لازم به ذکر است که در هفته‌های اخیر رئیس‌جمهور با مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی، اصفهان و فارس دیدار کرده بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet