حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 14:13:07
سرویس فرهنگی
طاهری خبر داد:

چهارمین گزینه پیشنهادی ورزش وجوانان یکشنبه آینده میهمان کمیسیون فرهنگی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، از حضور چهارمین گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس به عنوان اصلی‌ترین کمیسیون مرتبط با وزارت ورزش و جوانان باید قبل از شروع جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی ورزش از برنامه‌های وی مطلع شود.
چهارمین گزینه پیشنهادی ورزش وجوانان یکشنبه آینده میهمان کمیسیون فرهنگی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، از حضور چهارمین گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس به عنوان اصلی‌ترین کمیسیون مرتبط با وزارت ورزش و جوانان باید قبل از شروع جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی ورزش از برنامه‌های وی مطلع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43347.jpg چهارمین,گزینه,پیشنهادی,ورزش,وجوانان,یکشنبه,آینده,میهمان,کمیسیون,فرهنگی Icana

سیدعلی طاهری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری جسله هفته آتی کمیسیون متبوعش، گفت: یک‌شنبه ( 26آبان) محمود گودرزی چهارمین گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان برای ارایه برنامه‌هایش میهمان کمیسیون خواهد بود.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی، افزود: یک‌شنبه هفته آتی ساعت 7 صبح قبل از شروع جلسه علنی قوه مقننه چهارمین گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی مجلس برای ارایه برنامه‌های خود حاضر خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی در مجلس نهم، گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس به عنوان اصلی‌ترین کمیسیون در رابطه با وزارت ورزش و جوانان باید قبل از شروع جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی از برنامه‌های وی مطلع شود.

طاهری درباره ویژگی‌‌های محمود گودورزی، تاکید کرد: از لحاظ تخصص در ورزش به دلیل اینکه محمود گودرزی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه تهران هستند چالشی نخواهند داشت اما در حوزه جوانان باید تجربه کاری لازم را داشته باشند که البته باید برنامه‌های وی با دقت در این حوزه بررسی شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم  با یادآوری عدم توفیق گزینه‌های پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان برای کسب رای اعتماد از مجلس برای تصدی بر وزارت‌خانه مذکور، تصریح کرد: دو گزینه اول که بنا به دلایل سیاسی موفق به کسب رای اعتماد از مجلس نشدند اما گزینه سوم با اینکه نکته منفی سیاسی در کارنامه خود داشت اما دلیل عدم توفیق وی چیز دیگری بود.

وی ادامه داد: رئیس جمهور در جلسه رای اعتماد گزینه چهارم وزارت ورزش و جوانان به خوبی از نصرالله سجادی دفاع نکرد گویی وی گزینه دیگری را برای تصدی بر این وزارت‌خانه مدنظر داشت.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در تشریح جزییات چرایی عدم موفقیت نصرالله سجادی برای اخذ رای اعتماد از مجلس، گفت: عدم دفاع قاطع روحانی از گزینه پیشنهادی، جدیت نداشتن اعضای دولت در حمایت از سجادی و مناسب نبودن سخنرانی رئیس جمهور در جلسه رای اعتماد از جمله دلایل بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet