حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 13:29:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کامران:

مواضع فابیوس در ژنو به منافع ملی فرانسه آسیب می زند

رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و فرانسه با بیان اینکه دولت فرانسه اسیر صهیونیست ها شده است، گفت: موضع گیری های فابیوس، وزیر خارجه فرانسه در مذاکرات هسته ای اخیر در ژنو، به منافع ملی این کشور آسیب خواهد زد.
مواضع فابیوس در ژنو به منافع ملی فرانسه آسیب می زند رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و فرانسه با بیان اینکه دولت فرانسه اسیر صهیونیست ها شده است، گفت: موضع گیری های فابیوس، وزیر خارجه فرانسه در مذاکرات هسته ای اخیر در ژنو، به منافع ملی این کشور آسیب خواهد زد. https://cdn.icana.ir/d/019/43089.jpg مواضع,فابیوس,در,ژنو,به,منافع,ملی,فرانسه,آسیب,می,زند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسن کامران اظهار داشت: کارشکنی های فابیوس به نتیجه نخواهد رسید، زیرا سایر کشورهای عضو 1+5 تمایل دارند که مذاکرات به خوبی پیش برود.

عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بعید است که کارشکنی های وزیر خارجه فرانسه، در روند مذاکرات ایران با 1+5 تعیین کننده باشد، افزود: کارشکنی فرانسه، تنها یک وقفه کوتاه در روند مذاکرات ایجاد می کند و نمی تواند مذاکرات را به تعطیلی و بن بست بکشاند.
 
نماینده مردم اصفهان در مجلس ادامه داد: ما با کشور و مردم فرانسه در سال های طولانی رابطه دوستانه داشته ایم و قابل قبول نیست که فرانسه به عنوان کشور مهد دمکراسی و آزادی، اینگونه اسیر صهیونیست ها شده و در مذاکرات اخلال ایجاد کند.
 
رییس گروه دوستی پارلمانی ایران و فرانسه اضافه کرد: متاسفانه رژیم صهیونیستی بر برخی از گروه های سیاسی فرانسوی نفوذ دارد که این مساله به منافع ملی این کشور آسیب خواهد زد.
 
کامران به وزیر خارجه فرانسه توصیه کرد تا در دور بعدی مذاکرات هسته ای در ژنو از کارشکنی در روند مذاکرات خودداری کند تا منافع مردم فرانسه دچار خدشه نشود.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطر نشان کرد: ایران و فرانسه می توانند در مسایل مهم منطقه همکاری خوبی با یکدیگر داشته باشند که البته تحقق آن به نحوه عملکرد دولت فرانسه بستگی دارد.
 
به گزارش ایرنا؛وی ادامه داد: در صورتی که زمینه مناسبی فراهم شود، با نمایندگان پارلمان فرانسه در خصوص مواضع اخیر وزیر امورخارجه این کشور مذاکره خواهد شد./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet