حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 13:30:28
سرویس سیاسی
بانوی کرمانشاهی مدال طلای خود را به حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تقدیم کرد

رهبر معظم انقلاب: حضور مقتدر و عزت‌آفرین زن مسلمان ایرانی را به جهان نشان دادید

قهرمان کرمانشاهی ووشوی جهان در مسابقات مالزی امروز با رهبر معظم انقلاب دیدار و مدال طلای خود را به ایشان تقدیم کرد.
رهبر معظم انقلاب: حضور مقتدر و عزت‌آفرین زن مسلمان ایرانی را به جهان نشان دادید قهرمان کرمانشاهی ووشوی جهان در مسابقات مالزی امروز با رهبر معظم انقلاب دیدار و مدال طلای خود را به ایشان تقدیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43168.jpg رهبر,معظم,انقلاب:,حضور,مقتدر,و,عزت‌آفرین,زن,مسلمان,ایرانی,را,به,جهان,نشان,دادید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری، خانم هاشمی قهرمان کرمانشاهی ووشوی جهان در مسابقات مالزی، پیش از ظهر امروز (دوشنبه) با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و مدال طلای خود را به ایشان تقدیم کرد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای خطاب به بانوی ووشوکار کشورمان فرمودند: شما با نمایش شخصیت و هویت زن مسلمان ایرانی نشان دادید در میادین ورزشی نیز یک زن مسلمان می‌تواند با حفظ حجاب و حدود دینی، حضوری مقتدر و عزت آفرین داشته باشد.

رهبر انقلاب، دفاع علنی این بانوی ورزشکار از جمهوری اسلامی را امتیاز دیگری برای وی برشمردند و افزودند: یکی از برنامه‌های ثابت جنگ روانی دشمنان علیه جمهوری اسلامی، القای این ادعای نادرست است که نخبگان عرصه‌های مختلف با نظام اسلامی میانه‌ای ندارند که شما با اقدام خود، وابستگی به نظام اسلامی را از یک سکوی جهانی اعلام کردید.

ایشان نفس حضور جوانان ورزشکار ایران اسلامی در میادین بین‌المللی را ارزشمند دانستند و افزودند: خدا را بخاطر وجود جوانانی همانند شما شکر می‌کنم./
 
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet