حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 13:33:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس خبر داد:

ارائه گزارش نهایی پرونده فروش مگان تا پایان آبان / برداشت 16 میلیاردی از حساب خزانه پیش از ثبت قانونی دانشگاه بوده است

تاپایان آبان ماه وزارت صنعت و معدن و تجارت به مجلس گزارش می دهد که بحث واگذاری مگان های فروخته شده به قیمت پایین و ارزان به نزدیکان دولت وقت بر اساس مستندات ثابت شده است یا خیر.
ارائه گزارش نهایی پرونده فروش مگان تا پایان آبان / برداشت 16 میلیاردی از حساب خزانه پیش از ثبت قانونی دانشگاه بوده است تاپایان آبان ماه وزارت صنعت و معدن و تجارت به مجلس گزارش می دهد که بحث واگذاری مگان های فروخته شده به قیمت پایین و ارزان به نزدیکان دولت وقت بر اساس مستندات ثابت شده است یا خیر. https://cdn.icana.ir/d/019/45667.jpg ارائه,گزارش,نهایی,پرونده,فروش,مگان,تا,پایان,آبان,/,برداشت,16,میلیاردی,از,حساب,خزانه,پیش,از,ثبت,قانونی,دانشگاه,بوده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ مصطفی افضلی فرد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت:هفته گذشته با حضور مسئولان وزارت صنعت و معدن و تجارت و معاون صنایع و حراست این وزارتخانه در خصوص فروش مگان در ایام برگزاری جنبش عدم تعهد در ایران جلسه ای تشکیل شد که در این  جلسه صحت و سقم  گزارش هایی که پیش از این نیز به دست ما رسیده بود مورد بررسی قرار گرفت.
نماینده مردم اردبیل ،سرعین ، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:قرار بر این شد که وزارتخانه مورد را به طور کامل بررسی و تا پایان آبان ماه به مجلس گزارش دهند .
افضلی فرد تصریح کرد: تاپایان  آبان ماه وزارتخانه به مجلس گزارش می دهد که بحث واگذاری این خودروها به قیمت پایین و ارزان به نزدیکان دولت وقت بر اساس مستندات ثابت شده است یا خیر.
16میلیارد برداشت شده از خزانه به حساب دو نفر از اعضای هیئت دولت سابق ریخته شده بوده است
 وی در خصوص آخرین وضعیت پرونده برداشت 16 میلیاردی دانشگاه ایرانیان در کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی در حال بررسی روند اعطای مجوز به این دانشگاه است.
افضلی فرد تاکید کرد: 16 میلیارد برداشت شده از خزانه به حساب دو نفر از اعضای هیئت دولت سابق ریخته شده بوده است.
پیش از ثبت قانونی دانشگاه ایرانیان 16 میلیارد از حساب خزانه برداشت شده است
این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد:در قانون آمده است که می توان برای هزینه دانشگاه از حساب خزانه برداشت کرد در حالی که زمانی این برداشت صورت گرفته که هنوز دانشگاه به ثبت نرسیده بوده است.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در خاتمه گفت: شنبه هفته آتی شورای عالی انقلاب فرهنگی گزارش این موضوع را ارائه می کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet