حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 13:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رجایی خبر داد

بررسی چگونگی تدوین بودجه عملیاتی در نشست رؤسای کمیسیون‌های مجلس با لاریجانی

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از بررسی چگونگی تدوین بودجه عملیاتی برای سال آینده در نشست روز گذشته رؤسای کمیسیون‌های مجلس با لاریجانی خبر داد.
بررسی چگونگی تدوین بودجه عملیاتی در نشست رؤسای کمیسیون‌های مجلس با لاریجانی رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از بررسی چگونگی تدوین بودجه عملیاتی برای سال آینده در نشست روز گذشته رؤسای کمیسیون‌های مجلس با لاریجانی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43753.jpg بررسی,چگونگی,تدوین,بودجه,عملیاتی,در,نشست,رؤسای,کمیسیون‌های,مجلس,با,لاریجانی Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عباس رجایی رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست مشترک روز گذشته رؤسای کمیسیون‌های تخصصی با رئیس مجلس، گفت: رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس در ساعت 14 روز گذشته نشست مشترکی با آقای لاریجانی داشتند که در این نشست در مورد مسائل روز اقتصادی موضوعاتی مطرح و رؤسای کمیسیون‌ها نیز دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.
وی افزود: در این نشست ضمن بررسی مسائل اقصادی کشور، قرار شد رؤسای کمیسیون‌ها به طور متناوب و در روزهای یک‌شنبه هر هفته جهت بررسی و ارزیابی مسائل اقتصادی کشور، نشست مشترکی با رئیس مجلس داشته باشند.
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه در این نشست مواردی درباره بودجه سال آینده مطرح شد، گفت: در این نشست چگونگی تدوین بودجه عملیاتی برای سال آینده و پایه‌ریزی کردن روشی جهت ادامه آن در بودجه‌نویسی سال‌های بعد مورد بررسی قرار گرفت و رئیس مجلس و رؤسای کمیسیون‌ها، دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.
رجایی در همین زمینه ادامه داد: البته موارد مطرح شده در حوزه عملیاتی کردن بودجه به جمع‌بندی نرسید و قرار شد که این موضوع در نشست هفته آینده نیز در دستورکار قرار گیرد که آقای لاریجانی نیز با آن موافقت کرد.
وی در ادامه اظهار داشت: در بخش دیگری از این نشست، کلیاتی در مورد اینکه مجلس و دولت برای بودجه‌نویسی عملیاتی اقدام کنند، مطرح شد که جمع‌بندی نهایی آن نیز به جلسه هفته آینده این نشست موکول شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس خاطرنشان کرد: در بخش دیگری از نشست مشترک رؤسای کمیسیون‌‌های تخصصی مجلس با آقای لاریجانی، مواردی درباره قانون هدفمندی یارانه‌ها و چگونگی گنجاندن آن در بودجه 93 مطرح و قرار شد که کمیسیون‌ها راهکارهای لازم را طرح‌ریزی کرده و در نشست هفته آینده بررسی شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet