حلول ماه ربیع الاول
1392/08/20 18:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جوکار:

گویا آمریکا با 2 نماینده به ژنو آمده بود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه فرانسه در مذاکرات ژنو با زیر سؤال بردن استقلال خود، به مزدور آمریکا تبدیل شد، گفت: رفتار فرانسه طوری بود که گویا آمریکا در مذاکرات ژنو، نماینده‌ دیگری غیر از شرمن دارد.
گویا آمریکا با 2 نماینده به ژنو آمده بود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه فرانسه در مذاکرات ژنو با زیر سؤال بردن استقلال خود، به مزدور آمریکا تبدیل شد، گفت: رفتار فرانسه طوری بود که گویا آمریکا در مذاکرات ژنو، نماینده‌ دیگری غیر از شرمن دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43090.jpg گویا,آمریکا,با,2,نماینده,به,ژنو,آمده,بود Icana

به گزارش گروه دریافت  خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره مذاکرات اخیر ژنو، گفت: آمریکا و فرانسه در مذاکرات اخیر ژنو تقسیم نقش کرده بودند.

وی با بیان آمریکا برای حفظ ژست دیپلماتیک خود حفظ کند، فرانسه را برای کارشکنی‌ در مذاکرات مامور کرده است، تصریح کرد: رفتار فرانسه در شان یک کشور مستقل نیست و فرانسه با اقدامی که در مذاکرات ژنو انجام داده استقلال سیاسی کشورش را زیر سؤال برد؛ این اقدام تا حدی بود که می‌توان گفت آمریکا در مذاکرات ژنو 2 نماینده داشت و خانم شرمن تنها نماینده آمریکا نبود.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه نهادهای بین‌المللی ابراز دست قدرت‌های بین‌المللی شده‌اند، اظهار داشت: فرانسه در مذاکرات ژنو، مزدوری و پادوی آمریکا را انجام می‌داد که این امر بعید است مورد پذیریش مردم فرانسه قرار بگیرد.
 
به گزارش فارس،نماینده مردم یزد از کشورهای غربی خواست با اتخاذ تدابیر لازم مانع سؤاستفاده فرانسه از آبروی کشورهای اروپا باشد./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet