خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/08/20 02:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی‌نیا:

شهرداری و دستگاه‌های مسوول پاسخگوی نصب بیلبوردهای جدید باشند

عضو هیات رییسه مجلس در ارزیابی از نصب بیلبوردهای جدید در سطح شهر تهران که در آن علاوه بر نشان دادن چهره‌ای تلفیقی از شمر و اوباما، این عبارت "شمر زمانه‌ات را بشناس" درج شده است، گفت: ما شعار مرگ بر آمریکا سرمی‌دهیم، با این وجود نباید هرکسی به خودش اجازه دهد تابلوهایی را در سطح شهر نصب کند، این اعمال نوعی هرج و مرج ایجاد می‌کند.
شهرداری و دستگاه‌های مسوول پاسخگوی نصب بیلبوردهای جدید باشند عضو هیات رییسه مجلس در ارزیابی از نصب بیلبوردهای جدید در سطح شهر تهران که در آن علاوه بر نشان دادن چهره‌ای تلفیقی از شمر و اوباما، این عبارت "شمر زمانه‌ات را بشناس" درج شده است، گفت: ما شعار مرگ بر آمریکا سرمی‌دهیم، با این وجود نباید هرکسی به خودش اجازه دهد تابلوهایی را در سطح شهر نصب کند، این اعمال نوعی هرج و مرج ایجاد می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/48635.jpg شهرداری,و,دستگاه‌های,مسوول,پاسخگوی,نصب,بیلبوردهای,جدید,باشند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا اظهار کرد: دستگاه‌های مسوول و ناظر بر نصب بیلبوردها در سطح شهر باید کنترل لازم را داشته باشند نه اینکه هیچ دستگاهی مسوولیت این کار را قبول نکرده و شاهد باشیم هر چند وقت یکبار بدون حساب و کتاب تابلویی در سطح شهر نصب می‌شود.
وی در عین حال گفت: بنده اصل قضیه را نفی نمی‌کنم چون ما همچنان در ادامه مشکلاتمان با آمریکا علاوه بر سردادن شعار مرگ بر آمریکا، مراسم 13 آبان و سایر مناسبت‌ها را برگزار می‌کنیم چون هنوز کار عملی صورت نگرفته است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: با این وجود نباید هرکسی به خودش اجازه دهد تابلوهایی را در سطح شهر نصب کند چون طبیعتا بی‌تاثیر در مسائل کشور نیست، این اعمال نوعی هرج و مرج ایجاد می‌کند و باید دستگاه‌هایی که اینگونه کارها را انجام می‌دهند مسوولیت آن را بپذیرند.
سبحانی‌نیا تاکید کرد: شهرداری و دستگاه‌های متولی نصب بیلبوردها باید موضوع نصب جدید بیلبوردها بعد از بیلبوردهای صداقت آمریکا‌یی را بررسی کنند و پاسخگوی مسائل باشند.
وی افزود: با این شیوه کارهای بدون حساب و کتاب طبیعتا هزینه‌هایی پرداخت می‌شود البته ما مخالف اقدام منطقی ملت براساس عملکردهای مخالفین نیستیم که نمونه آن برگزاری مناسباتی همچون 13 آبان یعنی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است. البته این بدان معنا نیست که در هر موقعیتی اقدامی از ناحیه افرادی خودسر انجام شود که هیچکسی نیز مسوولیت آن را نپذیرد.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: اینکه کسی مسوولیت نصب و جمع‌آوری بیلبوردهای صداقت آمریکایی را نمی‌پذیرد باعث استمرار نصب این بیلبوردها و ادامه این روند شد.
سبحانی‌نیا افزود: مگر می‌شود شهرداری و یا دستگاه متولی نصب بیلبوردها ندانند این افراد چه کسانی هستند و اینکه آنها بدون حساب و کتاب پرچمی را در جایی آن هم در سطح شهر تهران بلند کنند. در آخر نیز هیچکس مسوولیت را قبول نکرده و آن را به گردن دیگران بیندازند.
وی گفت که این بیلبوردها بی‌نظمی را در سطح شهر و کشور تشدید می‌کند. اینکه کسی مسوولیت نصب آن را نپذیرد و سپس آن را به گردن دستگاه دیگر بیندازد، کار درستی نیست.
عضو هیات رییسه مجلس همچنین با تاکید بر اینکه موارد مندرج در این بیلبوردها در راستای شعارها و سیاست‌های وزارت خارجه نیست، گفت: در شرایطی که تیم مذاکره کننده برای مرحله بعدی مذاکرات آماده می‌شود باید پشتوانه محکمی برای انجام این گفت‌وگو‌ها داشته باشد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، سبحانی‌نیا در پایان تاکید کرد: اگر کارهایی درراستای تقویت تیم مذاکره کننده انجام شود، بسیار درست و منطقی است ولی اینکه طوری عمل شود که آنها تضعیف شده یا نتیجه کارشان تخریب شود رویکرد مناسب و درستی در این موقعیت نیست./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet