هدر موبایل
1387/11/20 10:28:00
سرویس سیاسی
در نامه‌ای به هیات رییسه مجلس صورت گرفت

قدردانی جامعه اسلامی دانشجویان از برگزاری اجلاس شکرانه اتحاد

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای خطاب به هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، از اقدام رییس و هیات رییسه مجلس در برگزاری اجلاس شکرانه اتحاد تقدیر کرد و آن را نوید بخش همدلی و همکاری بیش از پیش مسئولان نظام خواند.

به گزارش خبر نگار خانه ملت، در نامه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خطاب به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با گرامی داشت ایام الله مبارک دهه فجر آمده است: امروز نظام اسلامی در آ ستانه ورود به سی امین سال حیات طیبه خود بیش از پیش نیازمند انسجام مسئولان در حل مشکلات مردم و تامین نیازهای آنان است.

جامعه اسلامی دانشجویان خاطرنشان کرده است: برگزاری همایش اخیر در مجلس شورای اسلامی و با حضور سران قوای سه گانه می‌تواند نویدبخش همدلی و همکاری بیش از پیش مسئولان نظام جمهوری اسلامی برای تحقق بخشیدن به آرمان‌ها و اهداف انقلاب شکوهمند اسلامی باشد.

در ادامه این نامه اضافه شده است: واقعیت آن است که جایگاه و شان رفیع مجلس شورای اسلامی به عنوان منتخبین ملت و به عنوان نهاد اصلی قانونگذاری کشور بسی فراتر از آن است که در تعامل و معامله‌گری با جریان‌ها و احزاب سیاسی و خدای ناکرده محلی برای برگزاری نمایش‌های سیاسی قرار گیرد.

در این نامه تصریح شده است: معتقدیم که احزاب در ساختار سیاسی اجتماعی کشور کارکرد شایسته‌ای نیافته‌اند و عمل سیاسی آنان در ارتباط با مردم و جامعه، دغدغه‌های اصلی اجتماع را دنبال نمی‌کند، از این رو فاصله معنادار تمنیات احزاب و مردم تنها با خدمتگزاری و روحیه جهادگری فعالان عرصه سیاست قابل کاستن است.

جامعه اسلامی دانشجویان در ادامه با تقدیر و تشکر از اقدام اخیر رییس و هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در برگزاری همایش شکرانه اتحاد خاطرنشان کرده است: امروز به رغم گذشت سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی و با عنایت به تمامی دستاوردهای مختلف در عرصه‌های سیاسی فرهنگی و اقتصادی، معضلات متعددی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی وجود دارد که بی‌اعتنایی به آن‌ها می‌تواند آینده جوانان و نهاد خانواده را تهدید کند.

جامعه اسلامی دانشجویان در پایان این نامه ابراز امیدواری کرده است، با مجاهدات خود ذیل رهبری داهیانه حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) زمینه سازان شایسته‌ای برای تشریف فرمایی حضرت صاحب(عج) و تشکیل جامعه نمونه باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet