هدر موبایل
1387/11/20 11:54:00
سرویس اقتصادی
انقلاب اسلامی، چشم‌انداز آینده (6)

نماینده کرج: خودکفایی در صنعت و کشاورزی، انتظار مردم از نظام در دهه چهارم انقلاب

نماینده مردم کرج رسیدن به خودکفایی در صنعت، تولید و کشاورزی را مهمترین انتظار مردم دانست که در دهه چهارم انقلاب باید تحقق یابد.

"عزیز اکبریان" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص خلاهای بخش صنعت در سه دهه اخیر گفت: بعد از پیروزی انقلاب اقدامات بسیاری در کشور صورت گرفته و به برکت همین اقدامات و رهبری‌های مقام معظم رهبری و به برکت حضور مردم این انقلاب تا امروز تداوم پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: مسئله‌ای که ما باید در دهه چهارم انقلاب به دنبال آن باشیم بحث خودکفایی ما در مسئله صنعت، تولید و کشاورزی است و این چیزی است که بزرگان انقلاب، مردم از انقلاب اسلامی انتظار دارند.

اکبریان خاطرنشان کرد: وقتی می‌توانیم در بحث هسته‌ای و تولید ماهواره که یک پیروزی بزرگ است، موفق باشیم چرا باید در بحث کشاورزی و تولید قصور کنیم.

وی منشاء خلاهای موجود را بی‌توجهی مدیران خواند و گفت: اگر مدیران به برنامه‌ها عمل کنند قطعاً به اهداف خود خواهیم رسید ولی می بینیم وزراء قولهایی را برای گرفتن رای اعتماد می‌دهند و سپس به آن عمل نمی‌کنند.

نماینده کرج خاطر نشان کرد: کشاورزی ما باید یک کشاورزی مدرن باشد تا با بروز خشکسالی با مشکل مواجه نشویم و همین امر در بخش صنعت نیز صدق می کند که ما باید با برطرف کردن معایب به سمت تولید هسته‌ای برویم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet