هدر موبایل
1392/09/09 16:30:51
سرویس اقتصادی
فولادگر مطرح کرد:

تکیه بودجه 93بر استفاده از توان بخش خصوصی/بازگشت آرامش به اقتصاد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه ‌ اقتصاد در ۱۰۰ روز گذشته به آرامش رسید درباره ویژگی های بودجه ۹۳،گفت:دولت با توجه به کسری بودجه سال جاری بودجه سال آینده را واقعی تر تنظیم کند و ضمن رعایت انضباط مالی در بودجه نویسی بر سرمایه گذاری و استفاده از توان بخش غیر دولتی تکیه وعدالت محوری را رعایت کند.
تکیه بودجه 93بر استفاده از توان بخش خصوصی/بازگشت آرامش به اقتصاد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه ‌ اقتصاد در 100 روز گذشته به آرامش رسید درباره ویژگی های بودجه 93،گفت:دولت با توجه به کسری بودجه سال جاری بودجه سال آینده را واقعی تر تنظیم کند و ضمن رعایت انضباط مالی در بودجه نویسی بر سرمایه گذاری و استفاده از توان بخش غیر دولتی تکیه وعدالت محوری را رعایت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/52637.jpg تکیه,بودجه,93بر,استفاده,از,توان,بخش,خصوصی/بازگشت,آرامش,به,اقتصاد Icana

حمید رضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در ارزیابی عملکر 100 روزه دولت با تاکید بر اینکه اقتصاد در 100 روزه گذشته به آرامش رسید چرا که در این 100 روز از تصمیمات یک شبه و محیر العقول خبری نبود، افزود: دولت در سیاست خارجی تحرک بیشتر داشت و رییس جمهور در سیاست داخلی اعتدالی که قول داده بود حاکم نشد یعنی به اسم اعتدال اصلاح طلبان در پست های وزارت و معاونین وزرا و استانداران قرار گرفتند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه  دستاورد دولت در بخش اقتصادی این بود که بازار و اقتصاد به آرامش رسید، افزود: زمان آن رسیده است که اقدامات عملی در راستای حمایت از تولید و رفع موانع سرمایه گذاری آغاز شود.

وی درباره اینکه بودجه 93 چه ویژگی باید داشته باشد، گفت:‌ دولت با توجه به کسری بودجه سال جاری بودجه سال آینده را واقعی تر تنظیم کند و ضمن رعایت انضباط مالی در بودجه نویسی  بر سرمایه گذاری و استفاده از توان بخش غیر دولتی تکیه وعدالت محوری را رعایت کند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه درباره تاثیر مذاکرات بر کاهش تحریم ها و فعالیتهای اقتصادی، ‌گفت: اینکه فکر کنیم دست روی دست بگذاریم همه مشکلات اقتصادی کشور حل می شود درست نیست.

فولادگر با تاکید بر اینکه توافقنامه ژنو اقدام مهم و پیشرفت بزرگی در سیاست خارجی بود، افزود: همیشه دو دیدگاه افراط و تفریط وجود دارد به این معنا که عده ای مطلقا به مذاکرات معتقد نیستند و معتقدند ما نباید پای میز مذاکره بنشینیم و عده ای هم زود ذوق زده می شوند و تصور می کنند با این مذاکرات تمام مشکلات کشور حل می شود اما من فکر می کنم با مذاکره بخشی از مشکلات حل می شود وتفاهم به معنای این نیست که دست از کارخود برداریم و قطعا باید به توان داخلی اکتفا کنیم و از تولید ملی حمایت کنیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: شرایط اقتصادی هنوز مقاومتی است از این رو باید موانع کسب و کار را برداریم وبنیان اقتصادی کشور را تقویت و سیاست اصل 44 را هم به درستی حاکم کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet