خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1387/11/21 16:41:00
سرویس سیاسی
روز تجدید خاطرات حماسه(5)

باهنر:امسال مردم حضور پررنگی در راهپیمایی 22 بهمن خواهد داشت

محمد رضا باهنر گفت:انقلاب اسلامی ایران در آستانه دهه چهارم خود موقعیت بسیار قدرتمندی درمنطقه پیدا کرده است.

نائب رئیس دوم مجلس در خصوص حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت:تصور می کنیم امسال حضور مردم حضور پررنگی خواهد بود اگر چه این حضور همیشه خوب و قابل تحسین  بوده است اما امسال یک ویژگی های خاص خودش را دارد .  

محمدرضا باهنر که در گفتگو با خبر نگار خانه ملت سخن می گفت افزود: با توجه به اینکه  سه دهه از پیروزی انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی  گذشته و توجه به  اهمیت تحولات بین المللی که در سال گذشته اتفاق افتاد به نظر می رسد 22 بهمن امسال حال و هوای خاص داشته باشد.

  نماینده تهران خاطر نشان کرد:امروزوضعیت ایران در نظام بین الملل نسبت به سالهای گذشته  وضعیت بسیار قدرتمندی است ضمن اینکه مقام معظم رهبری دهه چهارم انقلاب را دهه پیشرفت و عدالت نامگذاری کردند و ما در یک نقطه عطفی قرار داریم.

  وی اظهار داشت : همه سیاستمداران دنیا اعم از مخالفین و موافقین نظام جمهوری اسلامی  ایران به این مسئله اقرار می کنند که بدون کشور ما حداقل در منطقه خاور میانه  کاری نمی شود انجام دادکه این نشانگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 باهنر ادامه داد:امیدواریم همه مردم به عنوان وظیفه شرعی و ملی و انسانی در این راهپیمائی شرکت کنند و ما هم ان شاءالله به عنوان قطره ای از اقیانوس بی کران مردم وظیفه خود را انجام دهیم .

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet