هدر اصلی
1392/09/20 11:48:26
سرویس صحن
پورابراهیمی:

تخلفات سازمان تامین اجتماعی حادتر از بن کارت‌های اهدایی است

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه به انتقاد از اینکه برخی نمایندگان بحث تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی را تنها به دریافت بن کارت‌های اهدایی منحصر می‌کنند، گفت: تخلفات سازمان تامین اجتماعی حادتر از بن کارت‌های اهدایی است.
تخلفات سازمان تامین اجتماعی حادتر از بن کارت‌های اهدایی است نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه به انتقاد از اینکه برخی نمایندگان بحث تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی را تنها به دریافت بن کارت‌های اهدایی منحصر می‌کنند، گفت: تخلفات سازمان تامین اجتماعی حادتر از بن کارت‌های اهدایی است. https://cdn.icana.ir/d/019/44953.jpg تخلفات,سازمان,تامین,اجتماعی,حادتر,از,بن,کارت‌های,اهدایی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در نشست علنی امروز ( چهارشنبه 20 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: یکی از بندهای گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی مربوط به موضوعی است که نمایندگان مجلس بن هایی را دریافت کرده اند که من درخواست دارم با نگاه دقیق به گزارش این تحقیق و تفحص این موضوع روشن شود که اصل تحقیق و تفحص به اخذ بن‌ها ختم نمی شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در یکی از بندهای گزارش آمده است شرکتی به قیمت 4 میلیارد تومان واگذار شده که با نظر کارشناسی اختلاف فاحشی داشته است؛ وقتی به این بند دقت بیشتری می کنیم متوجه می شویم یک نماینده خاطی دوره قبل مجلس پشت این قضیه بوده است.

وی ادامه داد: چرا سطح کار را اینگونه تحلیل می کنند، به طور حتم باید تخلفاتی که در این حوزه صورت گرفته از سوی دستگاه قضایی مورد رسیدگی قرار و با خاطیان برخوردهای شدید صورت گیرد، زیرا به نظر می رسد تخلفات صورت گرفته در این سازمان بالاتر از دریافت بن کارتها است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet