شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/11/22 19:11:00
سرویس سیاسی
رئیس مجلس خواستار شد

اجرای راهبرد خدمت، در دهه چهارم انقلاب

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بخواهیم فضای کار و تلاش در دهه چهارم انقلاب گسترش یافته و با ستیز نرم دشمن مقابله کنیم، می‌بایست یک راهبرد مداوم اخدمت را کشور اجرا کنیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی خانه‌ملت به اصفهان، علی لاریجانی که به مناسبت سی‌امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع مردم در ورزشگاه کارگران زرین‌شهر سخن می‌گفت، در ابتدای سخنان خود با اشاره به اجرای سریع پروژه تقاطع غیرهم‌سطح امام حسین (ع) زرین‌شهر اظهار داشت: یکی از مشکلات در کشور ما طولانی شدن زمان انجام پروژه‌های عمرانی است و این‌که پروژه‌ای در 7 ماه انجام شده، رکورد بسیار خوبی است.

وی به سی‌امین سالگرد انقلاب اشاره کرد و ادامه داد: انقلاب در یک تحول عظیم به‌وجود آورد و از دل این اتفاق نظام مردم‌سالاری دینی بیرون آمد که گرته‌برداری از شیوه‌های متعارف حکومت‌داری نبود.

لاریجانی با تاکید بر این‌که نظام اسلامی ایران به دنبال ایجاد امپراطوری در منطقه نیست افزود: البته ما به‌طور صلح‌آمیز به دنبال دست‌یابی به دانش‌های نوین هستیم.

وی اضافه کرد:‌امروز آمریکایی‌ها به دنبال ایجاد ستیز نرم علیه ما هستند و می‌خواهند به جای مقابله، راه‌های فرهنگی و سیاسی را در پیش گیرند که در این راه‌ها هم حتما به بن‌بست خواهند رسید.

رئیس مجلس با اشاره به آغاز دهه چهارم انقلاب یادآور شد: دهه چهارم باید یک عنوان پرفروغ را حمل کند و آن هم توسعه فراگیر کشور توسط مردم و بر اساس سند چشم‌انداز است.

نماینده مردم قم ادامه داد: مجلس مصمم است که زمینه‌های تحقق اصل 44 را بدین منظور فراهم کند و دولت و قوه‌قضاییه هر کمکی که در این راه بخواهند، ما در کنار آن‌ها هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet