هدر اصلی
1387/11/26 13:11:00
سرویس سیاسی
برنامه یا چهره محور بودن در انتخابات( 3)

نمایند زنجان:مردم به برنامه های قوی رای می دهند

جمشید انصاری نماینده زنجان در ارتباط با تاثیر برنامه محور و یا چهره محور بودن انتخابات در کشور آظهار داشت: مردم ما به لحاظ آگاهی های سیاسی به مرحله ای رسیده اند که برنامه نامزد های ریاست جمهوری برای آنها اهمیت خاصی داردو به برنامه های قوی توجه می کنند.

    وی که در گفتگو با خبر نگار خانه ملت سخن می گفت افزود :اما ملاک آنها در انتخاب صر فا توجه به برنامه نیست و این موضوع بخشی از تصمیم آنها و یا بخشی از عوامل تاثیر گذار بر نظر مردم را تشکیل می دهد.

.عضو فراکسیون اقلیت خاطر نشان کرد: مردم قطعا به اینکه بر نامه را چه کسانی مطرح می کنند؟ و چه جریانی پشت برنامه هاست حساب ویژه ای باز می کنند.چون برخی جریانهای سیاسی بدلیل سابقه عملکردی خودشان نمی توانند برخی از شعار ها را بدهند و اگر برخی شعار ها از سوی آنها مطر ح شود باورش برای مردم سخت خواهد بود .

وی افزود مهمتر از برنامه گروههای سیاسی توان فردی است که به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری می خواد مسئولیت اجرای این برنامه را عهده دار شودنیز در تصمیم گیری مردم موثر است خیلی از افراد هستند که می توانند حرفهای خوبی بزنند،امااینکه آیا بتوانند این حر فهای خوب را اجرایی کنند یا نه ، مردم با توجه به شناختی که از شخصیت های سیاسی و اجرایی کشور دارند به این نکته هم در تصمیم گیری شان توجه می کنند.

نماینده زنجان اظهار داشت: از سوی دیگر مردم ما چهره محور هم هستند، نه اینکه بخواهند به چهره ها رای بدهند بلکه مردم از جهره ها یک تصوری دارند، از صداقت آنها ، از توانمندی آنها و نوع اعتقاد و اعتمادی که بین آنها و مردم وجود داردو یا نوع رویکرد آنها به مردم ملاک قضاوت مردم بر روی چهره ها هم هست.

وی افزود: در واقع می توان گفت :انتخابات ما یک انتخاباتی است که همه این موارد به نوعی در آن مورد توجه قرار می گیرد ولی در چند دوره قبل وزن برنامه ها کمتر از وزن اعتماد مردم به چهره ها و شخصیتها بوده والان برنامه وزن بیشتری پیدا کرده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet