روز مجلس
1392/11/12 15:59:50
سرویس اقتصادی
عثمانی مطرح کرد:

تاثیر افزایش نرخ بنزین بر زندگی مردم/شیب تند گرانی سوخت معیشت را می‌سوزاند

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: باید دولت در تعیین قیمت بنزین و گازوئیل نهایت دقت را داشته باشد چرا که هر ریال و هر درصد افزایش نرخ بنزین و گازوئیل تاثیر مستقیم بر معیشت مردم می گذارد.
تاثیر افزایش نرخ بنزین بر زندگی مردم/شیب تند گرانی سوخت معیشت را می‌سوزاند عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: باید دولت در تعیین قیمت بنزین و گازوئیل نهایت دقت را داشته باشد چرا که هر ریال و هر درصد افزایش نرخ بنزین و گازوئیل تاثیر مستقیم بر معیشت مردم می گذارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43000.jpg تاثیر,افزایش,نرخ,بنزین,بر,زندگی,مردم/شیب,تند,گرانی,سوخت,معیشت,را,می‌سوزاند Icana

محمد قسیم عثمانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره تعیین قیمت حامل های انرژی در سال 93 ، افزود: باید به این نکته مهم توجه داشت مجلس قیمت حامل های انرژی را تعیین نمی کند بلکه نرخ حامل های انرژی از سوی دولت مشخص می شود.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی درباره تعیین قیمت بنزین در سال 93 افزود: دولت اعلام کرده قیمت حامل های انرژی را 30الی 35 درصد افزایش خواهد داد.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: در حال حاضر نمی توان پیش بینی کرد که قیمت بنزین بطور دقیق به چه میزان افزایش خواهد یافت.

عثمانی با تاکید بر مهم بودن تاثیرات افزایش قیمت بنزین و گازوئیل در اقتصاد ایران افزود: باید دولت در تعیین قیمت بنزین و گازوئیل نهایت دقت را داشته باشد، چرا که هر ریال و هر درصد افزایش در نرخ بنزین و گازوئیل آثار مستقیمی بر معیشت مردم خواهد گذاشت.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس یادآورشد: باید دولت به نحویی قیمت حامل های انرژی را تغییر دهد که بتواند به همان نسبت که از این تغییر، به خانوارها هزینه تحمیل می شود، این هزینه ها جبران شود.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet