شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/06/27 15:11:00
سرویس سیاسی

پیرموذن: فراکسیون اقلیت مجلس با رهبران اصلاحات دیدار خواهند کرد

نماینده اردبیل گفت: در جلسه فراکسیون اقلیت تاکید شد که تنها راه اصلاح واقعی کشور عبور از انتخابات سالم و صندوق رای است و شانس اصلاح‌طلبان برای پیروزی در انتخابات مجلس هشتم اتحاد و انسجام آنها است.

پیرموذن در حاشیه جلسه امروز سه‌شنبه مجلس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فراکسیون اقلیت مجلس بعدازظهر امروز جلسه فوق‌العاده‌ای برگزار کرد گفت: در این جلسه تصمیم گرفته شد تا فراکسیون اقلیت مجلس که تنها تریبون اصلاح‌طلبان می‌باشد برای انسجام درونی و وحدت بین اصلاح‌طلبان نقش پررنگی داشته باشد که در همین زمینه تصمیم گرفته شد تا با رهبران اصلاحات وهمچنین احزاب و گروه‌های اصلاح‌طلب گفتگو و دیدار داشته باشند.
وی افزود: در این جلسه تاکید شد که تنها راه اصلاح واقعی کشور عبور از انتخابات سالم و صندوق رای است و شانس اصلاح‌طلبان برای پیروزی در انتخابات مجلس هشتم اتحاد و انسجام آنها است.
سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس با بیان اینکه در این جلسه عملکرد اقتدارگرایان برای پیروزی در انتخابات مجلس هشتم مورد بررسی قرار گرفت تصریح کرد: در این جلسه تاکید شد که اصولگرایان قصد دارند با استفاده از تبلیعات غیرواقعی و رسانه‌ها در بین اصلاح‌طلبان شکاف ایجاد کنند و همچنین برخورد حذفی این جناح‌‌ها با رقبا یکی از راهکارهای اقتدارگرایان در انتخابات خواهد بود.
وی تاکید کرد: امیدواریم یک انتخابات آزاد و سالم در کشور صورت گیرد چرا که مردم داور نهایی هستند و حرف آخر را مردم خواهند زد و با رای خود نشان خواهند داد که تاریخ مصرف چه سیاست‌مداری گذشته است.
سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس افزود: در این جلسه علاوه بر مطرح شدن موضوعات فوق مسئله پرونده هسته‌ای و مواضع کشورهای اروپایی هم مطرح شد همچنین در این جلسه بر این نکته تاکید شد که با توجه به سفر رئیس‌جمهور به نیویورک در آینده توصیه می‌شود که مسئولین در گفتارها و رفتارهای خود از ادبیات سیاسی تنش‌زا خودداری کنند تا جهت‌گیری‌های اروپایی‌ها به نتیجه نرسد.
وی گفت:‌ انظار ما این است که مسئولین کشور ما به رفتارهای دو پهلوی روسها و برخی کشورهای اروپایی توجه نکنند و بیشتر منافع ملی را مد نظر داشته باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet