هدر موبایل
1392/12/06 13:30:27
سرویس اقتصادی
نوده فراهانی در گفت وگو با خانه ملت مطرح کرد:

آمادگی اصنـاف برای توزیع مناسب کـالا / گلایه از موازی‌کاری‌ها

رییس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه نظام توزیع مطلوب کالا به عنوان یکی از بندهای اقتصاد مقاومتی است، گفت: موازی کاری در اجرای وظایف دستگاه ها مانع از اجرای کامل نظام مطلوب توزیع کالا در کشور شده است.
آمادگی اصنـاف برای توزیع مناسب کـالا / گلایه از موازی‌کاری‌ها رییس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه نظام توزیع مطلوب کالا به عنوان یکی از بندهای اقتصاد مقاومتی است، گفت: موازی کاری در اجرای وظایف دستگاه ها مانع از اجرای کامل نظام مطلوب توزیع کالا در کشور شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/62265.jpg آمادگی,اصنـاف,برای,توزیع,مناسب,کـالا,/,گلایه,از,موازی‌کاری‌ها Icana

قاسم نوده فراهانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره نقش اتاق اصناف ایران در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: یکی از بندهای مهم سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی توجه به نظام مطلوب توزیع کالا است.

رییس اتاق اصناف ایران ادامه داد: اصناف کشور بر مبنای بندهای اقتصاد مقاومتی موظف هستند تا نظام توزیع را به نحویی برنامه ریزیی کنند که مردم بتوانند با سهولت کالاهای مورد نظرشان را با قیمت ثابت در تمامی کشور تهیه کنند این در حالی است که باید نظارت های دقیقی نیز بر نحوه توزیع و قیمت ها از سوی اتحادیه های اصناف اعمال شود.

نوده فراهانی تصریح کرد: اصناف کشور با همراهی تمامی مسئولان و نهادهای کشور آماده اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی از صفر تا صد است.

وی افزود: در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلات اتاق اصناف کشور موضوع موازی کاری در اجرای برخی قوانین و  وظایف با سایر دستگاه های اجرایی است که امیدوارم مسئولان به این موضوع رسیدگی کنند.

نوده فراهانی با تاکید بر ضرورت پرهیز از تداخل وظایف سازمانها گفت: باید توجه داشت قانون نظام صنفی مصوب مجلس شورای اسلامی است بنابراین باید دستگاه های اجرایی بطور هماهنگ با اتاق اصناف کشور همکاری کنند.

رییس اتاق اصناف ایران یادآور شد: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست داریم برای تحقق موضوع اقتصاد مقاومتی تلاش کند تا موضوع موازی کاری ناشی از اجرای برخی قوانین حل  تا شرایط برای اجرای نظام توزیع مطلوب فراهم شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet