ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/12/12 09:45:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
میرمرادزهی:

از هم اکنون بازار شب عید را کنترل کنیم

عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از همین حالا باید بازار شب عید را تنظیم کرد و روی قیمت‌ها نظارت داشت تا آنچه در بازار اتفاق می‌افتد با آنچه روی کاغذ رخ می‌دهد تفاوت نداشته باشد.
از هم اکنون بازار شب عید را کنترل کنیم عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از همین حالا باید بازار شب عید را تنظیم کرد و روی قیمت‌ها نظارت داشت تا آنچه در بازار اتفاق می‌افتد با آنچه روی کاغذ رخ می‌دهد تفاوت نداشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/55114.jpg از,هم,اکنون,بازار,شب,عید,را,کنترل,کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛ هدایت‌الله میرمرادزهی عنوان کرد: الان فرصت مناسبی است که بازار شب عید را تنظیم کنیم و طوری عمل کنیم که روند جاری حفظ شود تا عده‌ای نتوانند در بازار خدشه‌ای ایجاد و بازار سیاه درست کنند.

او ادامه داد: ما میزان مصرف، میزات تولید و کمبودها را می‌دانیم و به همین دلیل از الان باید به فکر باشیم. اگر این برنامه‌ریزی انجام شود قطعا مشکلی پیش نخواهد آمد؛ ما باید از تجربیات سال‌های گذشته الگو بگیریم و از آنها استفاده کنیم تا برای سال جاری برنامه‌ریزی صحیحی داشته باشیم تا انءشالله شیرینی عید به کام مردم بنشیند.

نماینده مردم سروان با اشاره به برنامه‌ریز‌ی‌های دولت یازدهم در جهت رفع مشکلات معیشتی مردم گفت: نگاه دولت این است فشار از روی مردم بردارد آقای روحانی نیز تاکید داشتند با استعدادها و امکاناتی که ما داریم نباید در این زمینه کوتاهی شود.

میرمرادزهی خاطر نشان کرد: قطعا این مشکلات قابل حل است و نیاز به برنامه‌ریزی صحیح دارد البته ما نمی‌گوییم که کمبود نداریم قطعا کمبودهایی وجود دارد و انتظار ما به عنوان ناظر این است که این موارد مرتفع شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی درباره نرخ‌های مصوب اعلام شده توسط دولت که گاهی از آنها تخطی می‌شود نیز توضیح داد: بعضی مواقع روی کاغذ با آنچه که در بازار می بینیم متفاوت است. این موارد باید نظارت شود و سیستم های مدیریتی به شکلی عمل کنند که نظارت کافی روی آنها داشته باشند و چنین مشکلاتی به وجود نیاید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet