هدر موبایل
1392/12/12 10:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زمانیان:

تورم 35 درصدی و درآمد 3 میلیونی ملاک دریافت یارانه نقدی باشد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مبنای انصراف افراد از دریافت یارانه نقدی را ترکیبی از درآمد، تورم، اشتغال و رکود پیشنهاد داد.
تورم 35 درصدی و درآمد 3 میلیونی ملاک دریافت یارانه نقدی باشد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مبنای انصراف افراد از دریافت یارانه نقدی را ترکیبی از درآمد، تورم، اشتغال و رکود پیشنهاد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44563.jpg تورم,35,درصدی,و,درآمد,3,میلیونی,ملاک,دریافت,یارانه,نقدی,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدسعید زمانیان گفت:‌ مالکیت یک واحد مسکونی، یک دستگاه خودرو و درآمد زیرخط فقر ( یک میلیون و 800 هزار تومان) ملاک مناسبی برای تشویق افراد به انصراف از دریافت یارانه نقدی نیست.

نماینده مردم شهرکرد در پیشنهادی گفت: اگر تورم 35 درصدی و درآمد 3 میلیون تومان در ماه ملاک انصراف مردم از یارانه نقدی تعیین شود 45 تا 50 میلیون نفر امکان دریافت یارانه نقدی را پیدا می‌کنند.

وی اعتماد دولت به مردم برای خوداظهاری مجدد را ستود و افزود: در کنار این سیاست، ابزار و راهبردهای مناسب نیز باید مورد توجه جدی قرار بگیرد به بیان دیگر برای شناسایی افراد و راستی آزمایی اطلاعات، کارگروه‌های شناسایی اموال و دارایی‌ها، تورم و رکورد و تعیین سقف درآمدی افراد در کنار تقویت مکانیزم‌های نظارتی، شکل بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet