هدر موبایل
1392/12/12 12:30:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ندیمی :

باید به آثار افزایش قیمت بنزین توجه شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قیمت‌گذاری امسال بنزین با این تعریف روبه روست، ما یک سال وقفه داشتیم و در حوزه مربوط به افزایش قیمت حامل‌های انرژی افزایش قیمت را مبذول نکردیم یعنی افزایش قیمت بنزین به میزان ۳۵ درصد در سال ۹۳ مربوط به سال ۹۲ هم می‌شود.
باید به آثار افزایش قیمت بنزین توجه شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قیمت‌گذاری امسال بنزین با این تعریف روبه روست، ما یک سال وقفه داشتیم و در حوزه مربوط به افزایش قیمت حامل‌های انرژی افزایش قیمت را مبذول نکردیم یعنی افزایش قیمت بنزین به میزان 35 درصد در سال 93 مربوط به سال 92 هم می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/46270.jpg باید,به,آثار,افزایش,قیمت,بنزین,توجه,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ایرج ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به افزایش 35 درصدی قیمت بنزین در سال آینده گفت: باید حدود 18 هزار میلیارد تومان از محل افزایش قیمت حامل‌های انرژی درآمد داشته باشیم که اهداف این درآمد نیز مشخص شده و باید در راستای سلامت و حوزه‌های تعیین شده دیگر هزینه شود.
وی ادامه داد: این مسئله طبیعی است که در رابطه با قیمت‌گذاری دولت باید یکی از چند هدف تعیین شده را انتخاب کند یعنی یا براساس مباحث مربوط به پرمصرف و یا قاچاق‌پذیر اقدام کند.  
 
ندیمی در ادامه بیان کرد: دولت اصرار دارد قیمت بنزین را اضافه کند تا گازوئیل و مازوت زیرا این اقلام افزایش مواد اولیه کالا را به همراه خواهد داشت.
 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: قیمت‌گذاری امسال بنزین با این تعریف روبه روست که ما یک سال وقفه داشتیم و در حوزه مربوط به افزایش قیمت حامل‌های انرژی افزایش قیمت را مبذول نکردیم و این مسئله در حال حاضر دو سال یک بار است یعنی افزایش قیمت بنزین به میزان 35 درصد در سال 93 مربوط به سال 92 هم می‌شود.
 
ندیمی در پایان با اشاره به چگونگی تاثیرگذاری این مسئله بر روی اقتصاد خاطرنشان کرد: مطمئنا این مسئله بر روی اقتصاد جامعه به طور مستقیم و غیرمستقیم تاثیرگذار است و باید به آثار غیرمستقیم این مسئله توجه شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet