هدر موبایل
1392/12/12 12:43:00
سرویس اقتصادی
کشتی آرای در گفت وگو با خانه ملت مطرح کرد:

بحران اوکراین و فشار شاخص های اقتصادی آمریکا دلیل افزایش قیمت طلا

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت: فشار شاخص های اقتصادی آمریکا و بحران به وجود آمده در اوکراین را از دلایل عمده افزایش قیمت طلا در روز جاری دانست.
بحران اوکراین و فشار شاخص های اقتصادی آمریکا دلیل افزایش قیمت طلا رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت: فشار شاخص های اقتصادی آمریکا و بحران به وجود آمده در اوکراین را از دلایل عمده افزایش قیمت طلا در روز جاری دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/46872.jpg بحران,اوکراین,و,فشار,شاخص,های,اقتصادی,آمریکا,دلیل,افزایش,قیمت,طلا Icana

محمد رضا کشتی آرای در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش 14 دلاری قیمت هر اونس طلا در بازار جهانی، گفت: خرید های نوروزی مردم در افزایش قیمت طلا و سکه دربازار داخلی بی تاثیر نبوده است.

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت: فشار شاخص های اقتصادی آمریکا و بحران اوکراین عامل افزایش تقاضا و به دنبال آن قیمت سکه و طلا دربازار های جهانی است.

وی افزود: کاهش تنش سیاسی و بهبود وضعیت اقتصادی آمریکا در دنیا در ثبات و کاهش قیمت طلا موثر خواهد بود.

کشتی آرای این تحلیل که فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها در قیمت طلا و سکه موثر است را رد کرد و گفت: شاید فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها در بازار ارز موثر باشد اما تاثیری در بازار طلا و سکه نخواهد داشت.

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر افزایش قیمت طلا و قیمت نفت و انرژی در بازار جهانی و بحران ها و تنش های سیاسی را از جمله عوامل موثر بر قیمت طلا در بازار داخلی دانست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet