ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/12/13 10:21:22
سرویس اقتصادی
موسوی نژاد:

تورم ناشی از افزایش قیمت حامل های انرژی روانی خواهد بود

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر این که تورم ناشی از افزایش قیمت حامل های انرژی بیش از آنکه اقتصادی باشد روانی خواهد بود، گفت: نقدی بر اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها وارد است مبنی بر اینکه دولت از اهداف هدفمند سازی یارانه ها همچون کنترل مصرف در فاز اول دور ماند و تنها به پرداخت نقدی یارانه ها پرداخته است.
تورم ناشی از افزایش قیمت حامل های انرژی روانی خواهد بود عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر این که تورم ناشی از افزایش قیمت حامل های انرژی بیش از آنکه اقتصادی باشد روانی خواهد بود، گفت: نقدی بر اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها وارد است مبنی بر اینکه دولت از اهداف هدفمند سازی یارانه ها همچون کنترل مصرف در فاز اول دور ماند و تنها به پرداخت نقدی یارانه ها پرداخته است. https://cdn.icana.ir/d/019/44011.jpg تورم,ناشی,از,افزایش,قیمت,حامل,های,انرژی,روانی,خواهد,بود Icana

سید مهدی موسوی نژاد در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: افزایش قیمت حامل های انرژی در شرایط رکود اقتصادی به مشکلات اقتصادی مردم می افزاید.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: گروهی از نمایندگان به شیب تند افزایش قیمتها در فاز دوم نقد داشتند از این رو طرحی را مطرح کردند که از سوی شورای نگهبان رد شد از این رو مجبور شدیم با طرح فعلی در بودجه موافقت کنیم.

وی با بیان اینکه رشد قیمت حامل های انرژی در فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها طبیعی است،‌ افزود: بر اساس اعلام دولت قیمت آب و برق و سی ان جی با شیب ملایم و بنزین با شیب تند افزایش خواهد یافت.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه تورم ناشی از افزایش قیمت حامل های انرژی بیش از آنکه اقتصادی باشد روانی خواهد بود، گفت: نقدی بر اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه ها وارد است مبنی بر اینکه دولت از اهداف هدفمند سازی یارانه ها همچون کنترل مصرف در فاز اول دور ماند و تنها به پرداخت نقدی یارانه ها پرداخته است.

موسوی نژاد افزود: پرداخت سهم تولید در کنترل و کاهش قیمتها موثر است اما در شرایط فعلی اقتصاد و ورشکستگی تولید ، سرپا نگه داشتن صنعت بااین مبالغی که در نظر گرفته شده است ممکن نیست.

نماینده مردم دشتستان در مجلس افزود: شناسایی دهک های درآمدی سخت است و اگر بخواهند یارانه دهکی را حذف کنند با توجه به تجربه توزیع سبد کالا ممکن است عده ای که مستحق دریافت یارانه هستند محروم شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet