ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/12/13 08:47:00
سرویس اقتصادی
سبحانی‌فر خبر داد:

تحول در توسعه اینترنت روستایی از سال آینده/ تجهیز 4 هزار روستا به اینترنت پرسرعت

رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس از برنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تجهیز حدود ۴ هزار روستا به اینترنت پرسرعت از سال آینده خبر داد.
تحول در توسعه اینترنت روستایی از سال آینده/ تجهیز 4 هزار روستا به اینترنت پرسرعت رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس از برنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تجهیز حدود 4 هزار روستا به اینترنت پرسرعت از سال آینده خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/46409.jpg تحول,در,توسعه,اینترنت,روستایی,از,سال,آینده/,تجهیز,4,هزار,روستا,به,اینترنت,پرسرعت Icana

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: با توجه به پیگیری‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات حدود 4000 روستا از سال آینده به اینترنت پر سرعت (ADSl) متصل می‌شوند که این اقدام یک تحول در توسعه و گسترش اینترنت روستایی ایجاد می‌کند.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب در مجلس شورای اسلامی افزود: در این راستا از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تجهیزات لازم برای مراکز تلفن روستایی خریداری شده است که بر این اساس حدود 4 هزار روستا از سال آینده به اینترنت پرسرعت مجهز می‌شوند.

رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس از نصب تجهیزات لازم در مراکز تلفن روستایی خبر داد و گفت: طی 4 ماهه ابتدایی سال آینده نصب این تجهیزات به اتمام می رسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet