هدر موبایل
1392/12/12 16:00:57
سرویس اجتماعی
حسینی‌صدر در نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور:

وزارت دفاع مجوز تولید انواع لوازم آتش‌بازی بی‌خطر را ابلاغ کند

نماینده مردم خوی و چایپاره در نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور، با یادآوری حوادث چهارشنبه آخر سال در کشور، از جهانگیری درخواست کرد وزارت دفاع مجوز تولید انواع لوازم آتش‌بازی بی‌خطر را ابلاغ کند تا منجر به اشتغال‌زایی شود.
وزارت دفاع مجوز تولید انواع لوازم آتش‌بازی بی‌خطر را ابلاغ کند نماینده مردم خوی و چایپاره در نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور، با یادآوری حوادث چهارشنبه آخر سال در کشور، از جهانگیری درخواست کرد وزارت دفاع مجوز تولید انواع لوازم آتش‌بازی بی‌خطر را ابلاغ کند تا منجر به اشتغال‌زایی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43330.jpg وزارت,دفاع,مجوز,تولید,انواع,لوازم,آتش‌بازی,بی‌خطر,را,ابلاغ,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، موید حسینی صدر طی نامه‌ای به جهانگیری معاون اول رئیس جمهور از وی درخواست کرد وزارت دفاع مجوز تولید انواع لوازم آتش‌بازی بی‌خطر را ابلاغ کند تا از قاچاق جلوگیری و منجر به اشتغال‌زایی شود. متن نامه بدین شرح است؛

برادر ارجمند جناب آقای مهندس جهانگیری

معاون اول محترم رئیس جمهور

سلام علیکم

احتراماً استحضار دارید که همه ساله در آستانه عید نوروز تا سیزده فروردین شاهد حوادث ناگوار ناشی از انفجارات مواد آتش زا و ترقه بوده و از طرفی تعداد قابل توجهی از هموطنان، بخصوص جوانان بیکار در رابطه با خرید و فروش، نگهداری و تولید این مواد توسط پلیس دستگیر و صاحب پرونده تخلف می‌شوند که به هر حال هر دو حادثه چه انفجارات و سوختگی ناشی از این مواد و چه دستگیری و مجازات متخلفین ناخوشایند است از این رو پیشنهاد می نمایم.

1.وزارت محترم دفاع مجوز و ماموریت تولید و فروش انواع بی خطر لوازم آتش بازی را ابلاغ نمایند تا هم از قاچاق جلوگیری شود و هم اشتغال ایجاد گردد البته سرمایه گذاران بخش خصوصی و همین طور جمعی از بسیجیان خوی و چایپاره آماده سرمایه گذاری و ارائه خدمت در این خصوص هستند.

2.بعضا شاهد بودیم که فرزندان زحمتکش ملت و نیروی انتظامی در میادین و مکانهای مناسب اقدام به نور افشانی می‌نمایند که هم موجب ایجاد نشاط در جامعه شده و هم موجب افزایش همبستگی بین مردم و پلیس می‌شود که برای ایام عید نیز چنین اقدامی شاید خالی از فایده نباشد.

فراتر از این اقدامات البته آگاه سازی جوانان به خطرات و عواقب آتش بازی و تجهیز فرهنگی جامعه در این زمینه است که از اصحاب رسانه بخصوص رسانه‌های انتظار توجه ویژه داریم.

دکتر موید حسینی صدر

نماینده مردم شریف شهرستانهای خوی و چایپاره/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet