خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/13 11:37:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیلی:

جلوگیری از واردات بی‌رویه،از عوامل مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: جلوگیری از واردات بی‌رویه و توجه به توان داخلی در زمینه تولید، یکی از عوامل مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است.
جلوگیری از واردات بی‌رویه،از عوامل مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: جلوگیری از واردات بی‌رویه و توجه به توان داخلی در زمینه تولید، یکی از عوامل مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/56026.jpg جلوگیری,از,واردات,بی‌رویه،از,عوامل,مهم,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛محمد اسماعیلی اظهارکرد:اقتصاد مقاومتی مدت‌ها قبل و با دوراندیشی‌های مدبرانه توسط رهبر معظم انقلاب مطرح شده بود و اخیرا سیاست‌های کلان آن هم ابلاغ شد و در واقع شرایطی را فراهم می‌کند که ما بتوانیم در همه زمینه‌ها روی پای خود بایستیم.

وی افزود: متاسفانه امروزه دشمن از همین نقطه ضعف اقتصادی ما استفاده می‌کند و علیه ملت و نظام اسلامی ایران برنامه‌های خصومت‌آمیزی دارد که بتواند فشار مضاعف را بر ما وارد کند.
 
اسماعیلی تصریح کرد: اهداف نهایی اقتصاد مقاومتی، بی‌نیازی ما از خارج و اکتفا به توانایی‌های داخلی است که آن هم امکان‌پذیر نیست، مگر ما بر امکانات و داشته‌های خودمان تکیه کنیم، لذا نگاه به درون، تقویت تولید داخلی، توجه بر فرهنگ مصرف تولیدات داخلی می‌تواند در روند تحقق اقتصاد مقاومتی، کار را به سرعت پیش ببرد.
نماینده مردم زنجان و طارم در خانه ملت با تاکید بر اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی وظیفه همه آحاد ملت است، گفت: بخشی از این مسوولیت مربوط به دولت‌مردان در قوای سه‌گانه است و بخشی هم مردمی است که مردم اعم از بخش خصوصی و آحاد عمومی مردم باید پای کار بیایند و با تلاش همه جانبه تولید داخلی تقویت شود که در صورت تقویت تولید داخلی است که به مرور زمان نیازمان به خارج کمتر و محدودتر می‌شود.
اسماعیلی تاکید کرد: با همین رویکرد می‌توانیم در مقابل اهداف و فشارهای اقتصادی که دشمن بر علیه ما استفاده می‌کند با موفقیت ایستادگی کنیم و بتونیم از این مسئله عبور کرده و کشور را از واردات بی‌رویه که امروز وجود دارد، بی‌نیاز کنیم و با سربلندی روی پای خودمان بایستیم. /
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet