خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/13 12:03:58
سرویس سیاسی
محسنی ثانی خبر داد:

بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از مرزی‌های شرقی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بررسی موضوع امنیت مناطق مرزی کشور هفته آینده در دستورکار کمیسیون قرار دارد، گفت: در این نشست درباره بازدیداعضای کمیسیون از مرزی‌های شرق کشور نیز تصمیم‌گیری می‌شود.
بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از مرزی‌های شرقی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بررسی موضوع امنیت مناطق مرزی کشور هفته آینده در دستورکار کمیسیون قرار دارد، گفت: در این نشست درباره بازدیداعضای کمیسیون از مرزی‌های شرق کشور نیز تصمیم‌گیری می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43141.jpg بازدید,اعضای,کمیسیون,امنیت,ملی,از,مرزی‌های,شرقی Icana

محمدرضا محسنی‌ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از حضور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در نشست روز (سه شنبه 20 اسفند) کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس خبر داد و گفت:‌ وزیر کشور برای پاسخگویی به سؤال نمایندگان در این نشست حضور پیدا می‌کند.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه به احتمال زیاد اعضای کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته‌های آینده به مناطق مرزی شرق کشور سفر می‌کنند، افزود:‌ قرار است که در نشست هفته آینده کمیسیون موضوع امنیت مناطق مرزی کشور و مسئله ربایش مرزبانان بررسی شود و در صورت رسیدن به توافق اعضای کمیسیون در آینده نزدیک به این مناطق سفر می‌کنند.

همچنین ابراهیم رضایی نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نشست روز (سه شنبه 20 اسفند) این کمیسیون، گفت: رحمانی‌فضلی برای پاسخگویی به سؤالات مطروحه نمایندگان به کمیسیون می‌آید.

در دستور هفته گذشته کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس نمایندگانی همچون حسین طلا،حسین بیگلری، فتح‌اله حسینی، ابراهیم آقامحمدی،سیدمحمد بیاتیان، رمضانعلی سبحانی‌فر، علیرضا زاکانی، احمد شوهانی وبهروز نعمتی از وزیر کشور سوال داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet