هدر موبایل
1392/12/14 10:59:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی لارگانی:

جلوگیری از واردات بی‌رویه لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس جلوگیری از واردات کالاهای بی‌رویه و حمایت از تولید ملی را از مؤلفه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی دانست.
جلوگیری از واردات بی‌رویه لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس جلوگیری از واردات کالاهای بی‌رویه و حمایت از تولید ملی را از مؤلفه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/43114.jpg جلوگیری,از,واردات,بی‌رویه,لازمه,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛حجت‌الاسلام سیدناصرموسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان درمجلس شورای اسلامی با تأکید بر توجه قوای سه‌گانه به مقوله اقتصاد مقاومتی گفت: یکی از مهمترین مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید ملی و دفاع از محصولات تولید داخل است که باید در حوزه قانونگذاری و اجرا مورد توجه باشد.

وی با بیان اینکه واردات بی‌رویه مغایر با اقتصاد مقاومتی است، افزود: برای تحقق اقتصاد مقاومتی لازم است دولت از ورود کالاهایی که مشابه آن در داخل کشور تولید می‌شود جلوگیری کند.
 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی تنها مشمول دستگاه‌های اجرایی و نظارتی نمی‌شود، گفت:  همگان باید خود را مخاطب اقتصاد مقاومتی بدانند.
 
موسوی در ادامه گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی لازم است مسئولان تمهیدات جدی برای مقابله با واردات بی‌رویه اتخاذ کرده و از کالای تولید داخل حمایت کنند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet