خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/14 11:21:16
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا در گفتگو با خانه ملت: سوابق استاندار جدید خراسان رضوی /

نظر مثبت اعضای مجمع نمایندگان خراسان رضوی درباره استاندار جدید/ رشیدیان در امور استان توانمند است

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با اشاره به انتصاب علیرضا رشیدیان به عنوان استاندار استان خراسان رضوی گفت: رشیدیان در تمام امور استان توانمند و دارای تجارب بالایی است و امیدوارم با حضور او مشکلات و نواقص استان رفع شود.
نظر مثبت اعضای مجمع نمایندگان خراسان رضوی درباره استاندار جدید/ رشیدیان در امور استان توانمند است عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با اشاره به انتصاب علیرضا رشیدیان به عنوان استاندار استان خراسان رضوی گفت: رشیدیان در تمام امور استان توانمند و دارای تجارب بالایی است و امیدوارم با حضور او مشکلات و نواقص استان رفع شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42756.jpg نظر,مثبت,اعضای,مجمع,نمایندگان,خراسان,رضوی,درباره,استاندار,جدید/,رشیدیان,در,امور,استان,توانمند,است Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، انتصاب علیرضا رشیدیان به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: رشیدیان یکی از مسئولان با سابقه استان بوده و خوشبختانه تمام استان را به خوبی می شناسد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در تشریح سوابق علیرضا رشیدیان استاندار جدید خراسان رضوی، افزود:‌ وی در چند سال اخیر به‌عنوان مدیر کل اطلاعات استان، معاون وزیر اطلاعات فعالیت و مدتی در بیت رهبری حضور داشته است.

وی با بیان اینکه رشیدیان در تمام امور استان توانمند و دارای تجارب بالایی است، تصریح کرد:‌ امیدوارم با توانمندی‌های استاندار جدید مشکلات و نواقص استان خراسان رضوی رفع شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس با اعلام اینکه نظر بسیاری از اعضای مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی به علیرضا رشیدیان به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی مثبت است، گفت: امیدوارم هر چه سریع‌تر نشستی با حضور اعضای مجمع و استاندار جدید برای آشنایی و تعامل بیشتر دو طرف برگزار شود.

لازم به ذکر است که در جلسه امروز (چهارشنبه 14 اسفند) هیات دولت علیرضا رشیدیان به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی منصوب شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet