هدر موبایل
1392/12/14 15:49:18
سرویس بین الملل
ابوترابی فرد در دیدار با دبیرکل حزب جماعت اسلامی پاکستان:

مهمترین مسئله امروز جهان اسلام وحدت و همبستگی مسلمانان است

لیاقت بلوچ دبیرکل حزب جماعت اسلامی پاکستان و هیات همراه صبح امروز ۱۴/۱۲/۹۲ با سید محمد حسن ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
مهمترین مسئله امروز جهان اسلام وحدت و همبستگی مسلمانان است لیاقت بلوچ دبیرکل حزب جماعت اسلامی پاکستان و هیات همراه صبح امروز 14/12/92 با سید محمد حسن ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/63186.jpg مهمترین,مسئله,امروز,جهان,اسلام,وحدت,و,همبستگی,مسلمانان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابوترابی فرد در ابتدای این دیدار با ابراز خشنودی از سفر هیاتی از حزب جماعت اسلامی پاکستان به ایران گفت: بسیار خرسندم که حزب جماعت اسلامی که با همت بنیان گذار هوشمند و متعهد آن تاسیس گردیده، امروز با درایت مسئولانش بعنوان حزبی موثر و معتبر در حفظ و نشر آموزه‌های غنی اسلامی در میان مسلمانان پاکستان کوشا است.

وی افزود: رابطه نزدیک و برادرانه حزب جماعت اسلامی و جمهوری اسلامی ایران تاکنون در فهم صحیح آموزه‌های اسلامی، تقویت وحدت و همدلی در میان آحاد مسلمانان و غلبه بر توطئه‌های دشمنان اسلام نقش موثری داشته است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی پس از انقلاب با حضور نمایندگانی از سراسر کشور و از میان همه اقوام و گروههای سیاسی و مذهبی به خانه واقعی ملت ایران تبدیل شده و امروزه جمهوری اسلامی ایران نماد مردم سالاری دینی در جهان است.

وی با تاکید بر اینکه مهمترین مسئله امروز جهان اسلام وحدت و همبستگی مسلمانان است بر نقش مهم علما و روحانیون در این زمینه تاکید کرد.

ابوترابی فرد در پایان خاطرنشان کرد: همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی با تکیه بر آموزه‌های قرآن با اتحاد و همدلی باید در مقابل توطئه‌های دشمنان اسلام ایستادگی کنند.

لیاقت بلوچ دبیرکل حزب جماعت اسلامی پاکستان نیز در همین دیدار با ابراز خرسندی از سفر به جمهوری اسلامی ایران گفت: ایران بعنوان یک نظام اسلامی قدرتمند که با درایت و تدبیر رهبرانش به خوبی توانسته است مردم سالاری برگرفته از آموزه‌های قرآن و سنت را در کشور پیاده کند، الگوی موفقی برای تمامی کشورها، احزاب و جریانهای اسلامی است.

وی با اشاره به تحولات اخیر در جهان اسلام افزود: دشمنان اسلام تلاش دارند با ایجاد تفرقه و جدایی میان مسلمانان و تضعیف انسجام امت اسلامی سیاستهای ضد اسلامی خود را اجرا کنند.

دبیرکل حزب جماعت اسلامی پاکستان در پایان این دیدار با محکوم نمودن تلاش غرب و امریکا در اعمال فشار بر ایران، ایستادگی و مقاومت مردم ایران را مورد تقدیر قرار داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet