هدر موبایل
1392/12/14 13:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری آرانی:

زمینه های مشترک فراوانی برای همکاری ایران و عربستان وجود دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمینه های مشترک فراوانی برای همکاری ایران و عربستان وجود دارد، گفت: باید جمهوری اسلامی ایران و عربستان با گفت وگو، سوء تفاهمات ایجاد شده را برطرف کنند.
زمینه های مشترک فراوانی برای همکاری ایران و عربستان وجود دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمینه های مشترک فراوانی برای همکاری ایران و عربستان وجود دارد، گفت: باید جمهوری اسلامی ایران و عربستان با گفت وگو، سوء تفاهمات ایجاد شده را برطرف کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/43120.jpg زمینه,های,مشترک,فراوانی,برای,همکاری,ایران,و,عربستان,وجود,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛«عباسعلی منصوری آرانی» درمورد روابط جمهوری اسلامی ایران با عربستان، اظهار داشت:عربستان یکی از کشورهای مهم منطقه است و همواره دکترین سیاست خارجی ما ارتباط با کشورهای پیرامونی بوده است.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی افزود: کشورهای جهان اسلام مشترکات زیادی دارند و نباید بگذاریم که رژیم صهیونیستی و برخی از دشمنان جهان اسلام مانع ارتباط کشورهای اسلامی شوند.
 
این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نباید بگذاریم دیگران این اشتراکات را به دشمنی تبدیل کنند، خاطر نشان کرد: برخی از کشورها که در اردوگاه مخالف جهان اسلام هستند، می خواهند ایران هراسی را در دنیا رواج دهند و نگذارند ایران ارتباطی با دیگر کشورهای اسلامی داشته باشد.
 
وی با تاکید بر اینکه به طور قطع زمینه های مشترک همکاری بین ایران و عربستان بسیار زیاد است، اظهار داشت: هر دو کشور مسلمان هستند، در اپک نقش بی بدیل دارند، در خلیج فارس میادین مشترک دارند و در عین حال گروه های تروریستی برای هر دو کشور زیان آور هستند و مهم تر اینکه رژیم صهیونیستی به هیچ وجه پیشرفت دو کشور را بر نمی خواهد.
 
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید سعی ما این باشد که با گفت وگو، سوء تفاهمات ایجاد شده را رفع کرده و سعی کنیم روابط را به جریان اصلی خودش بازگردانیم و بدانیم در سایه همکاری ها منافع مشترک تامین می شود./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet