ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/12/14 13:21:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدزاده:

انتصاب استاندار جدید خراسان رضوی شایسته بود

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی ضمن تشریح سوابق استاندار جدید استان خراسان رضوی گفت: از انتصاب رشیدیان به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی خوشحالیم.
انتصاب استاندار جدید خراسان رضوی شایسته بود رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی ضمن تشریح سوابق استاندار جدید استان خراسان رضوی گفت: از انتصاب رشیدیان به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی خوشحالیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43095.jpg انتصاب,استاندار,جدید,خراسان,رضوی,شایسته,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛حسین محمدزاده رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با اشاره به انتخاب استاندار جدید این استان گفت: خوشحالیم که قائله انتخاب استاندار خراسان رضوی ختم به خیر شد.

وی افزود: انتخاب و انتصابی که از طرف هیئت دولت رخ داد تصمیم شایسته‌ای بود، با توجه به این که ما اعتقاد داشتیم استان خراسان رضوی زوایای مختلفی دارد و کسی که استانداری این استان می‌شود باید وقوف کامل داشته باشد از این جهت انتخاب آقای رشیدیان انتخاب به جایی بود.
 
نماینده مردم درگز در مجلس تصریح کرد: آقای رشیدیان در دوران دولت‌های آقای هاشمی و خاتمی به عنوان مدیر کل اداره اطلاعات استان خراسان بزرگ انجام وظیفه کرده است بنابراین کاملا به استان شناخت دارد.
 
وی اظهار داشت: طبیعتا این سوابق مزیت است و از طرفی آقای رشیدیان به لحاظ تجارب مورد توجه تمامی کسانی است که با وی برخورد داشته‌اند.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: ظاهرا آقای رشیدیان تصدی یکی از معاونت‌های وزارتخانه اطلاعات را در دولت آقای خاتمی را در کارنامه خود دارند.
حسین‌زاده در پایان گفت: نمایندگان مردم استان خراسان رضوی همراه با رشیدیان بوده و همراهی خواهند کرد.
 
اضافه می‌شود؛ هیئت وزیران در جلسه امروز(چهارشنبه) که به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی برگزار شد، "علیرضا رشیدیان" را به عنوان استاندار خراسان رضوی انتخاب کرد.
با انتخاب رشیدیان، پرونده انتخاب استانداران دولت تدبیر و امید بالاخره و بعد از حدود 6 ماه  بسته شد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet