هدر موبایل
1392/12/14 14:02:04
سرویس اجتماعی
مرادی خبر داد:

حضور ربیعی در جلسه هفته آینده کمیسیون اجتماعی

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از حضور ربیعی وزیر کار برای بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسات هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
حضور ربیعی در جلسه هفته آینده کمیسیون اجتماعی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از حضور ربیعی وزیر کار برای بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسات هفته آینده این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43101.jpg حضور,ربیعی,در,جلسه,هفته,آینده,کمیسیون,اجتماعی Icana

سالار مرادی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ با اشاره به حضور وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی در جلسات هفته آینده این کمیسیون، افزود: با توجه به اینکه قرار است در روز یکشنبه ( 18 اسفند) و سه‌شنبه (20 اسفند) لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در این کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد لذا ربیعی وزیر کار نیز در جلسات یاد شده حضور پیدا خواهند کرد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی‌ درباره جزئیات لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در بخشی از  این لایحه، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف می‌شود تا از شرکت‌ها و تعاونی‌ها به لحاظ ارزی، ریالی و ارائه تسهیلات و بازار فروش در جهت شکل گیری اقتصاد تعاونی و مردمی حمایت ‌کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم‌ درمورد تشکیل جلسه کارگروه رفاه اجتماعی مجلس در روز دوشنبه (19 اسفندماه) گفت: کارگروه موارد خاص کمیسیون اجتماعی نیز در روز دوشنبه طرح ناظر بر تأسیس و فعالیت سازمان های مردم نهاد را در دستور کار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet