هدر موبایل
1392/12/14 15:36:37
سرویس اجتماعی
احمدی‌لاشکی خبر داد:

اختصاص 100 میلیارد تومان برای بازسازی مناطق آسیب‌دیده مازندران/ جزییات تسهیلات اعطایی

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندارن از ابلاغ اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان از سوی رئیس جمهور برای بازسازی خسارات ناشی از برف در استان مازندران خبر داد.
اختصاص 100 میلیارد تومان برای بازسازی مناطق آسیب‌دیده مازندران/ جزییات تسهیلات اعطایی رئیس مجمع نمایندگان استان مازندارن از ابلاغ اعتبار 100 میلیارد تومان از سوی رئیس جمهور برای بازسازی خسارات ناشی از برف در استان مازندران خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/59166.jpg اختصاص,100,میلیارد,تومان,برای,بازسازی,مناطق,آسیب‌دیده,مازندران/,جزییات,تسهیلات,اعطایی Icana

قاسم احمدی‌لاشکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، از ابلاغ اعتبار 100 میلیارد تومان به استان مازندران از سوی رئیس جمهوری خبر داد و گفت: بخشی از این اعتبار ابلاغ شده بلا‌عوض و بخشی نیز به عنوان تسهیلات در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه آسیب دیدگی باغات و گل‌خانه‌ها از نظر اقتصادی مردم را در استان مازندارن متحمل خسارات بسیار کرده است، افزود: استاندار مازندران و معاونان وی برای هماهنگی نوع توزیع اعتبارات در نظر گرفته شده جلساتی را با مسئولان دارند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: برای واحدهای مسکونی که صدردرصد در اثر بارش سنگین برف تخریب شده‌اند 5 میلیون تومان اعتبار بلاعوض و 20 میلیون تومان نیز تسهیلات در  نظر گرفته شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برای اماکن مسکونی نیز که نیازمند تعمیراتی هستند 2 میلیون تومان اعتبار بلاعوض در نظر گرفته شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet