ولادت حضرت امام رضا (ع)
1392/12/16 09:15:43
سرویس اقتصادی
قادری خبر داد:

اصلاح قانون هدفمندی دردستورکارکمیسیون ویژه/احکام هدفمندی دربودجه دائمی می‌شود

سخنگوی کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس از اصلاح قانون هدفمندی یارانه ها در این کمیسیون خبر داد و گفت:‌ با توجه به صحبت‌های مقدماتی برای اصلاح قانون هدفمندی صورت گرفته، این موضوع در دستور کار کمیسیون ویژه تولید ملی قرار دارد.
اصلاح قانون هدفمندی دردستورکارکمیسیون ویژه/احکام هدفمندی دربودجه دائمی می‌شود سخنگوی کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی مجلس از اصلاح قانون هدفمندی یارانه ها در این کمیسیون خبر داد و گفت:‌ با توجه به صحبت‌های مقدماتی برای اصلاح قانون هدفمندی صورت گرفته، این موضوع در دستور کار کمیسیون ویژه تولید ملی قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/42960.jpg اصلاح,قانون,هدفمندی,دردستورکارکمیسیون,ویژه/احکام,هدفمندی,دربودجه,دائمی,می‌شود Icana

جعفر قادری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، از اصلاح قانون هدفمندی یارانه ها در این کمیسیون خبر داد و گفت: بخش‌هایی که در قانون بودجه 93 دیده شده باید در قانون دائمی دیده شود که در این راستا طرحی تهیه می‌شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی  افزود: با توجه به صحبت‌های مقدماتی برای اصلاح قانون هدفمندی صورت گرفته، این موضوع در دستور کار کمیسیون ویژه تولید ملی قرار دارد.

عضو کمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس در پاسخ به این سوال که قانون هدفمندی یارانه در سال جاری اصلاح می شود یا سال آینده گفت: برای اصلاح قانون هدفمندی طرحی باید تهیه شود اما فعلا طرحی ارائه نشده است اما از برنامه های کمیسیون ویژه تولید ملی است.

سخنگوی کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی مجلس گفت: قیمت خوراک گاز پتروشیمی‌ها، قیمت گاز تحویلی به نیروگاه‌هایی که برق صادر می کنند و سایر موارد که مربوط به قانون هدفمندی است در قانون بودجه 93 آمده است که باید در قانون هدفمندی اصلاح و دائمی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet