هدر موبایل
1392/12/17 08:51:50
سرویس اقتصادی
قادری اعلام کرد:

قرائت گزارش مرکز پژوهش‌ها درباره «اقتصاد مقاومتی» دوشنبه در کمیسیون ویژه/ اصلاح برخی قوانین مطابق با بندهای 22 گانه

سخنگوی کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: دوشنبه هفته جاری، مرکز پژوهش های مجلس گزارش خود درباه مطالعات صورت گرفته بر سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را به کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی ارائه می دهد تا قوانین لازم متناسب بندهای ۲۲ گانه سیاست های اقتصاد مقاومتی اصلاح شود.
قرائت گزارش مرکز پژوهش‌ها درباره «اقتصاد مقاومتی» دوشنبه در کمیسیون ویژه/ اصلاح برخی قوانین مطابق با بندهای 22 گانه سخنگوی کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی گفت: دوشنبه هفته جاری، مرکز پژوهش های مجلس گزارش خود درباه مطالعات صورت گرفته بر سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را به کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی ارائه می دهد تا قوانین لازم متناسب بندهای 22 گانه سیاست های اقتصاد مقاومتی اصلاح شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44581.jpg قرائت,گزارش,مرکز,پژوهش‌ها,درباره,«اقتصاد,مقاومتی»,دوشنبه,در,کمیسیون,ویژه/,اصلاح,برخی,قوانین,مطابق,با,بندهای,22,گانه Icana

جعفر قادری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان آخرین اقدامات کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی درباره سیاست های کلی اقتصادی مقاومتی گفت: هفته گذشته جلسه ای با مرکز پژوهش ها با موضوع مطالعه مقدماتی بر 22 بند سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی تشکیل شد تا بررسی های لازم برای اصلاح قوانین متناسب با هر بند از این سیاست ها صورت گیرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حوزه کاری سیاست های ابلاغی بیشتر به کمیسیون ویژه تولید ملی مربوط می شود، گفت: برای اصلاح قوانین مربوط مطالعات لازم باید صورت گیرد تا متناسب با گزارش مرکز پژوهش ها نسبت به اصلاح قوانین اقدام کنیم.

قادری گفت: دوشنبه هفته جاری، مرکز پژوهش های مجلس گزارش خود درباره مطالعات صورت گرفته بر سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را به کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی ارائه می دهد تا قوانین لازم متناسب بندهای 22 گانه سیاست های اقتصاد مقاومتی اصلاح شود.

سخنگوی کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی در ادامه از طرح های در دستور کار کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی در راستای سیاست های کلی اقتصادی مقاومتی خبر داد و گفت: طرح حمایت از تولید ملی یکی از این طرح هایی است که در دستور کار مجلس قرار دارد و کاملا با سیاست های اقتصاد مقاومتی هماهنگی نیز دارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، طرح اصلاح قانون سیاست های اصل 44 قانون اساسی را یکی دیگر از طرح های مورد بررسی در کمیسیون ویژه تولید ملی عنوان و تصریح کرد: این طرح نیز با سیاست های اقتصاد مقاومتی مرتبط است.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود:‌ گزارش کمیسیون ویژه تولید ملی درباره اجرای سیاست های اصل 44 توزیع شده و هفته آینده اگر فرصت داده شود قرائت می‌شود.

وی درباره قانون اصلاح قانون تعاون نیز گفت: ایرادات شوای نگهبان به این طرح نیز در کمیسیون ویژه مطرح و اصلاحات لازم انجام شد که بعد ازاصلاح قانون مالیات های مستقیم در دستور کار صحن علنی قرار می گیرد.

سخنگوی کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی، در ادامه از اصلاح اساسنامه صندوق توسعه ملی در کمیته اقتصادی کمیسیون ویژه تولید ملی و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی در جلسه صبح یکشنبه این کمیته خبر داد و گفت:‌ کمیسیون تولید ملی به عنوان کمیسیون فرعی و کمیسیون برنامه و بودجه نیز به عنوان کمیسیون اصلی این طرح را بررسی می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet