خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/16 08:04:17
سرویس اجتماعی
عبدی:

نیروی انتظامی با عرضه‌کنندگان مواد محترقه غیرمجاز برخورد کند/ تاکید بر آمادگی نیروهای امدادی در چهارشنبه آخر سال

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی باید با تولید و عرضه‌کنندگان مواد محترقه غیرمجاز برخورد کند،گفت: باید این واقعیت را پذیرفت که بی توجهی در برگزاری مراسم چهارشنبه سوری هرساله زیان‌های جبران‌ناپذیر جانی و مالی را به افراد، خانوداه ها و کشور تحمیل می کند.
نیروی انتظامی با عرضه‌کنندگان مواد محترقه غیرمجاز برخورد کند/ تاکید بر آمادگی نیروهای امدادی در چهارشنبه آخر سال سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی باید با تولید و عرضه‌کنندگان مواد محترقه غیرمجاز برخورد کند،گفت: باید این واقعیت را پذیرفت که بی توجهی در برگزاری مراسم چهارشنبه سوری هرساله زیان‌های جبران‌ناپذیر جانی و مالی را به افراد، خانوداه ها و کشور تحمیل می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/57842.jpg نیروی,انتظامی,با,عرضه‌کنندگان,مواد,محترقه,غیرمجاز,برخورد,کند/,تاکید,بر,آمادگی,نیروهای,امدادی,در,چهارشنبه,آخر,سال Icana

ایرج عبدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ با هشدار درباره حوادث چهارشنبه آخر سال، افزود: متاسفانه هرساله شاهد اتفاقات ناگوار در چهارشنبه آخر سال هستیم که همین امر باعث داغدار شدن بسیاری از خانواده‌ها می شود.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: باید این واقعیت را پذیرفت که بی توجهی در برگزاری مراسم چهارشنبه سوری می‌تواند زیان‌های جبران‌ناپذیر جانی و مالی را برای خانواده ها به دنبال داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ تصریح کرد: حوادث چهارشنبه آخر سال ممکن است نه تنها برای کسانی که از آن استفاده می‌کنند به وجود آید بلکه گاهی گریبان دیگر افراد جامعه که هیچ نقشی در استفاده از مواد محترقه ندارند را نیر بگیرد.

عبدی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی باید با تولید و عرضه‌کنندگان مواد محترقه غیرمجاز برخورد کند، افزود:‌ امروزه شاهد هستیم که مواد محترقه برای برگزاری مراسم چهارشنبه سوری بین اغلب جوانان ردوبدل می‌شود و همین امر خطرات زیان‌باری را به کشور وارد می‌کند.

وی درباره خسارت‌های ناشی از استفاده از مواد محترقه غیرمجاز در چهارشنبه آخر سال،‌ افزود: متاسفانه علاوه بر ضررهای جانی، گاهی بسیاری از مراکز دولتی و عمومی یا ساختمان‌های مسکونی خسارت‌های زیادی وارد شده و همین امر چهره شهر را خدشه‌دار می‌کند.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس نهم،‌ ادامه داد: ناگفته نماند که با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه سوری، نیروهای امدادی نیز باید آمادگی کامل داشته باشند تا بتوانند کسانی که نیاز به خدمات اورژانسی دارند را پوشش درمانی دهند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، درباره نقش مهم صدا و سیما و رسانه‌ها برای فرهنگسازی مردم در چهارشنبه آخر سال، گفت: بدون‌شک با ایجاد فرهنگ‌سازی درست، خطرات و حوادث احتمالی این روز نیز به طور چشم‌گیری کاهش می‌یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet