هدر موبایل
1392/12/16 08:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رجبی:

توجه به زیرساخت‌های حمل و نقل توسعه منطقه‌ای را در پی خواهد داشت

نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: توجه به زیرساخت‌های حمل و نقل در کشور باعث توسعه منطقه‌ای در سطح استان‌ها خواهد شد.
توجه به زیرساخت‌های حمل و نقل توسعه منطقه‌ای را در پی خواهد داشت نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: توجه به زیرساخت‌های حمل و نقل در کشور باعث توسعه منطقه‌ای در سطح استان‌ها خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43757.jpg توجه,به,زیرساخت‌های,حمل,و,نقل,توسعه,منطقه‌ای,را,در,پی,خواهد,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالکریم رجبی خاطر نشان کرد: راه‌آهن گرگان -بجنورد- مشهد یکی از طرح‌های مهم استانی و منطقه‌ای در شمال شرق کشور است که در هفته‌های آینده عملیات شناسایی پیمانکار و سپس اجرای آن و نهایی می‌شود.

وی افزود: با توجه به تاکید رئیس جمهور بر توسعه حمل و نقل و ترانزیت ریلی ظرفیت اصلی این خط آهن برای ترانزیت کالا و خدمات استفاده می‌شود اما بخشی از توان آن نیز برای جابجایی مسافر و خدمت‌رسانی به زائران امام رضا(ع) اختصاص می‌یابد.

نماینده مردم مینودشت در مجلس افزود: طرح مهم دیگری که در استان گرگان در دست آغاز است آزادراه جایگزین از ضلع شمالی پارک ملی گلستان است که با توجه به حساسیت‌های زیست محیطی احداث آن می‌تواند به نفع اکوسیستم استان باشد.

این عضو کمیسیون اقتصادی در پایان تاکید کرد: کارخانه سیمان در شرق استان و توجه به شهرک‌های صنعتی در منطقه از اولویت‌های مهم استان گلستان برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است که امیدواریم در سال آینده مورد توجه قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet