هدر موبایل
1392/12/16 10:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاشانی:

بخش تعاون اهرم محرکه تحقق اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه توجه به ایده ها و منابع انسانی ضروری‌ است.
بخش تعاون اهرم محرکه تحقق اقتصاد مقاومتی است نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه توجه به ایده ها و منابع انسانی ضروری‌ است. https://cdn.icana.ir/d/019/46595.jpg بخش,تعاون,اهرم,محرکه,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ناصر کاشانی افزود: سرمایه‌گذاری مردمی و کار سالم دو ویژگی مهمی است که بخش تعاون می تواند در اقتصاد کشور ایفا کند و در سایه همین ظرفیت‌ها به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی کمک شایانی کند.

وی بیان کرد: اقتصاد مردمی اقتصاد سالمی است که می‌تواند سدی بر توسعه طلبی مفاسد اقتصادی در کشور باشد و این موضوع می‌تواند مزیت بسیاری برای اقتصاد کشور محسوب شود.

کاشانی در ادامه اظهار کرد: در سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تاکید بر توان اقتصادی داخل و مردمی بودن اقتصاد مورد توجه بوده است که این موضوع دقیقا مصداق ویژگی‌های اقتصاد بخش تعاون است چرا که این بخش کاملا اقتصادی مردمی است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس تصریح کرد: بخش های مختلف اقتصاد کشور می‌تواند با کمک بخش تعاون در مسیر رشد قرار گیرد و این ظرفیت در تعاونی‌ها دیده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی نقشه راه اقتصاد کشور است و بخش تعاون می‌تواند اهرم محرکه تحقق این نقشه راه باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet