خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/16 10:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عیسی زاده:

اجرای کامل اقتصاد مقاومتی،بی‌تدبیری‌های سال‌های گذشته را جبران می‌کند

نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ وتکاب در مجلس گفت: بی‌تدبیری‌های سال‌های گذشته در عمل به رهنمودهای اقتصادی مقام معظم رهبری، موجب شده امروزه اقتصاد کشور لنگ بزند البته با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی این بی تدبیری ها جبران می شود.
اجرای کامل اقتصاد مقاومتی،بی‌تدبیری‌های سال‌های گذشته را جبران می‌کند نماینده مردم میاندوآب، شاهین‌دژ وتکاب در مجلس گفت: بی‌تدبیری‌های سال‌های گذشته در عمل به رهنمودهای اقتصادی مقام معظم رهبری، موجب شده امروزه اقتصاد کشور لنگ بزند البته با اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی این بی تدبیری ها جبران می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44958.jpg اجرای,کامل,اقتصاد,مقاومتی،بی‌تدبیری‌های,سال‌های,گذشته,را,جبران,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی عیسی زاده با بیان این مطلب افزود:طی 17 سال گذشته ،مقام معظم رهبری سیاست های اقتصادی مورد نیاز کشور را ابلاغ نمودند که با بی تدبیری مسوولان مواجه شد وامروز در نتیجه عمل نکردن به این رهنمودها شاهد واردات پیاز ،سیر ومرغ به کشور هستیم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام می خواهند از نظر اقتصادی کشور را در تنگنا قرار دهند، تصریح کرد:با اجرای دقیق وکامل اقتصاد مقاومتی ،کشورمان مانند برتری در زمینه های نطامی،دفاعی،سیاست های خارجی وفرهنگی در زمینه اقتصادی نیز جزو کشورهای برتر جهان خواهد شد.

وی اظهار کرد:جمهوری اسلامی ایران درحال حاضر توانسته با اتکا به دانشمندان هسته ای در زمینه انرژی هسته ای در جهان حرفی برای گفتن داشته باشد واین موفقیت باید با خودکفایی وعمل به اقتصاد مقاومتی در زمینه اقتصاد هم نمود وبروز پیدا کند.

عیسی زاده ادامه داد:حجم گسترده‌ی واردات کالاهای چینی به کشور نشانگر بی توجهی به امر اقتصاد در سالهای گذشته بوده واین کمبود با تلاش مسوولان فعلی در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی ودستیابی به یک نظام اقتصادی پویا وصادرات محور جبران خواهد شد.

این نماینده مجلس با ابراز تاسف از واردات ساده ترین ابزار وکالا از کشور چین خاطرنشان کرد:اوضاع دردناک اقتصادی کشور زمانی نمایان می شود که با مراجعه به بازار متوجه شویم «لولای درب» ی که می خریم نیز چینی بوده واین نشانه عقب ماندگی اقتصادی است.

وی گفت: درحال حاضر بیش از نیمی از مصالح وابزار آلات مورد نیاز ساخت مسکن های مهر از کشور های همسایه ای که زمانی از نظر اقتصادی از کشور ما بسیار عقب تر بودند، وارد می شود.

وی یادآورشد:هم اکنون کشور دریک نبرد اقتصادی در مقابل غرب قرار داردوباید با حمایت از دولت و مردان اقتصادی نظام، در این نبرد به نقطه برتری برسیم و وابستگی اقتصادی را پشت سر بگذاریم .

وی خاطرنشان ساخت:کشور در مرحله ای قراردارد که دولتمردان ومردان اقتصادی نظام باید بطور همه جانبه حمایت شوند وهرکسی که قادراست دست دولت را بگیرد وکمک کند واین کار را انجام ندهد حقیقتا به خون شهدا خیانت کرده است.

وی تاکید کرد: باتوجه به منویات مقام معظم رهبری ،همه باید بدون در نظر گرفتن تعصبات باندی وجناحی دولت را در رفع موانع وبهبود اوضاع اقتصادی کشور یاری کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet