هدر موبایل
1392/12/16 11:57:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زمانیان دهکردی:

دولت یازدهم اقدامات مناسبی برای کاهش نقدینگی و تورم انجام داده است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اقدامات دولت یازدهم را در خصوص کاهش نقدینگی موجود در جامعه و کنترل تورم قابل قدردانی خواند.
دولت یازدهم اقدامات مناسبی برای کاهش نقدینگی و تورم انجام داده است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اقدامات دولت یازدهم را در خصوص کاهش نقدینگی موجود در جامعه و کنترل تورم قابل قدردانی خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/58768.jpg دولت,یازدهم,اقدامات,مناسبی,برای,کاهش,نقدینگی,و,تورم,انجام,داده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛ˈسیدسعید زمانیان دهکردی با تاکید بر لزوم تداوم همکاری و هم افزایی دولت و مجلس برای تحقق برنامه های اقتصادی در کشور، افزود: دولت با تمهید مقدمات، اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها را در سال 93 در دستور کار دارد و برای تحقق کامل اهداف این قانون، باید به دولت کمک کنیم.
وی با بیان اینکه در اجرای فاز نخست قانون هدفمندی یارانه ها، عزم ملی برای اجرای آن ایجاد شد، گفت:برای اجرای مطلوب گام دوم این قانون نیز به همکاری و نظرات کارشناسی نخبگان نیاز است.

زمانیان دهکردی با تجلیل از اقدامات دولت در کاهش تورم نقطه به نقطه در سال جاری، افزود:کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و دیگر کمیسیون ها با کمیسیون های تخصصی دولت نشست های مشترکی برای افزایش همکاری دو قوه در این خصوص برگزار کرده اند.

نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد:در دولت پیشین با وجود نص صریح قانون، از بانک مرکزی استقراض شد و با کنترل نشدن بازار ارز و سرمایه، ارزش پول ملی کاهش یافت.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی راه موفقیت اجرای موفق گام دوم قانون هدفمندی یارانه ها را هدایت درآمدهای حاصل از آن به بخش تولید و کشاورزی و تقویت این بخش ها خواند و افزود:در اجرای فاز نخست این قانون، بخش تولید نادیده گرفته شد و درآمدهای حاصل از آن به صورت نقدی توزیع شد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet