هدر موبایل
1392/12/16 12:01:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری بیدکانی:

تبدیل تهدیدات دشمن به فرصت، هنر ایرانیان است

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید به خود اتکایی و استفاده از توان داخلی در همه بخش های کشور گفت: هنر ما این است که تهدیدات دشمن را به فرصتی برای رشد و توسعه هر چه بیشتر کشور تبدیل می کنیم.
تبدیل تهدیدات دشمن به فرصت، هنر ایرانیان است نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید به خود اتکایی و استفاده از توان داخلی در همه بخش های کشور گفت: هنر ما این است که تهدیدات دشمن را به فرصتی برای رشد و توسعه هر چه بیشتر کشور تبدیل می کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/50266.jpg تبدیل,تهدیدات,دشمن,به,فرصت،,هنر,ایرانیان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛مجید منصوری افزود: اتکا به توان و تولیدات داخلی کار سختی نیست و ملت ما به راحتی این کار را انجام می دهند.
وی با بیان اینکه با خوداتکایی و تمرکز روی کالاهای داخلی می توانیم حرکت رو به جلو داشته باشیم، تصریح کرد: این اقدام باعث کاهش وابستگی به اقتصاد نفتی است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: تمرکز بر داشته ها و برنامه ریزی کردن در جهت استفاده از فن آوری جدید و امکانات داخلی در این زمینه موثر خواهد بود.
وی افزود: باید به دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان تکیه کنیم و پایان نامه های دانشجویان استفاده و عملیاتی تر شود.
نماینده مردم لنجان در مجلس افزود: شرکت های داخلی، دانشگاه ها و مراکز تولید باید این دغدغه ملی را احساس کنند و به سمت تولید روی بیاورند.

منصوری با بیان اینکه باید از منابع حداکثر بهره برداری را بکنیم، گفت: در بخش معادن باید بروکراسی اداری از بین برود و با تمرکز و همفکری سازمان جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست این بخش فعال تر شود.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: صندوق توسعه ملی نیز باید حمایت خود را بیشتر کند تا در تولیدات داخلی مشکلات را حل کنیم./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet