ولادت حضرت امام رضا (ع)
1392/12/16 09:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محسنی ثانی:

استاندار جدید خراسان رضوی از شناخت خوبی نسبت به مسائل استان برخوردار است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار جدید خراسان رضوی با توجه به سوابق مدیریتی اش، از شناخت و اشرافیت خوبی نسبت به مسائل این منطقه برخوردار است.
استاندار جدید خراسان رضوی از شناخت خوبی نسبت به مسائل استان برخوردار است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار جدید خراسان رضوی با توجه به سوابق مدیریتی اش، از شناخت و اشرافیت خوبی نسبت به مسائل این منطقه برخوردار است. https://cdn.icana.ir/d/019/43141.jpg استاندار,جدید,خراسان,رضوی,از,شناخت,خوبی,نسبت,به,مسائل,استان,برخوردار,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛محمدرضا محسنی ثانی نماینده مردم سبزوار در مجلس، چهارشنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: این ویژگی برای مقامی که قرار است نماینده عالی دولت در یک استان باشد، بسیار مهم و ضروری است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: رشیدیان از نظر مدیریتی و تعاملاتی که دارد فردی مستقل می باشد و به جناح خاصی وابسته نیست و همسو با دولت دکتر روحانی از مواضع اعتدالی برخوردار است.

وی ادامه داد: نظر به سوابق کاری استاندار جدید خراسان رضوی و اشرافیت بالای سیاسی وی ، قابلیت خوبی در پیشبرد مسائل سیاسی و امنیتی استان خراسان رضوی خواهد داشت.

وی ابراز امیدواری کرد که انتخاب شایسته رشیدیان بتواند، ضربه های ناشی از تأخیر چندماهه دولت در معرفی استاندار خراسان رضوی را جبران کند.

محسنی ثانی افزود: تأخیر طولانی مدتی که دولت یازدهم در معرفی استاندار خراسان رضوی داشت ، ضعف هایی را از نظر هماهنگی و اجرایی در استان بوجودآورده بود که امید است با استقرار استاندار جدید این ضعف ها به زودی مرتفع شود.
علیرضا رشیدیان در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت به سمت استاندار خراسان رضوی منصوب شد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet