هدر موبایل
1392/12/16 15:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور در واکنش به بیانیه وزارت خارجه آمریکا:

مردم دنیا چهره کریه آمریکا را می‌شناسند

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این مطلب که دوره فخرفروشی آمریکا در حوزه حقوق بشر گذشته گفت: اولین مسئله‌ای که باید به آن توجه کرد این است که آمریکایی‌ها حرف مفت زیاد می‌زنند.
مردم دنیا چهره کریه آمریکا را می‌شناسند عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این مطلب که دوره فخرفروشی آمریکا در حوزه حقوق بشر گذشته گفت: اولین مسئله‌ای که باید به آن توجه کرد این است که آمریکایی‌ها حرف مفت زیاد می‌زنند. https://cdn.icana.ir/d/019/59777.jpg مردم,دنیا,چهره,کریه,آمریکا,را,می‌شناسند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛منصور حقیقت‌پور نماینده اردبیل،سرعین و نمین در مجلس با اشاره به اظهارات اخیر مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه قانون اساسی ایران موجب محدود کردن فعالیت نویسندگان و روزنامه‌نگاران شده است گفت: اولین مسئله‌ای که باید به آن توجه کرد این است که آمریکایی‌ها حرف مفت زیاد می‌زنند.
وی در ادامه تاکید کرد: اگر قانون اساسی ایران تحمیلی بود شاید می‌توانستیم به این مسئله فکر کنیم اما زمانی‌ که 98.8 درصد مردم به نظام و قانون اساسی آن رای مثبت دادند آیا می‌تواند خلاف دموکراسی باشد.
حقیقت‌پور همچنین تصریح کرد: ‌آمریکایی‌ها خود نقض‌کننده حقوق بشر در دنیا هستند، آنها هستند که هنوز آثار جنایتشان در ویتنام مشهود است آمریکایی‌ها هستند که جشن‌های عروسی مردم افغانستان را به عزا تبدیل می‌کنند.
 
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این مطلب که دوره فخرفروشی آمریکا در حوزه حقوق بشر گذشته اظهار داشت: ایران بزرگ‌ترین کشوری است که نظامش با مردم‌سالاری اداره می‌شود و این مسئله را ترویج می‌دهد.
 
وی درادامه بیان کرد: مسائل مطرح شده از سوی آمریکا بیشتر مصرف داخلی دارد آنها به شدت دروغگو هستند از یک سو بحث تعامل را مطرح می‌کنند و از سوی دیگر اجازه عبور هواپیما به سه نماینده کشور دیگر درآن حضور دارند را نمی‌دهند آیااین مسئله رعایت حقوق بشر است؟

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: آمریکا کریه‌تر از آن است که بخواهد چهره منفور و زشت خود را با بزک به مردم عرضه کند،مردم دنیا چهره کریه آمریکا را می‌شناسند و به دست‌های مخملی باور ندارند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet