هدر موبایل
1392/12/16 12:28:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقامحمدی مطرح کرد

موفقیت دولت سوریه مهم‌ترین علت اختلاف در شورای همکاری خلیج فارس

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، شکست تروریست‌ها در سوریه را مهم‌ترین علت اختلاف بین کشورهای شورای همکاری خلیج فارس دانست.
موفقیت دولت سوریه مهم‌ترین علت اختلاف در شورای همکاری خلیج فارس عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، شکست تروریست‌ها در سوریه را مهم‌ترین علت اختلاف بین کشورهای شورای همکاری خلیج فارس دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/58414.jpg موفقیت,دولت,سوریه,مهم‌ترین,علت,اختلاف,در,شورای,همکاری,خلیج,فارس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛ابراهیم آقامحمدی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشدید اختلاف بین کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، گفت: احضار سفرای عربستان، امارات و بحرین از دوحه و هشدار سعودی‌ها به قطر نشان می‌دهد که اختلاف بین کشورهای حاشیه خلیج فارس بسیار جدی است.

وی با بیان اینکه برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس برای تعیین سرنوشت مردم سوریه برنامه ریزی کرده بودند، تصریح کرد: اینها تصورشان سقوط قطعی سوریه بود اما امروز دولت و ملت سوریه تهدیدات را خنثی کرده و قدرت‌مند تر از گذشته شده‌اند؛ به نظر می‌رسد موفقیت دولت سوریه در مقابل تروریست‌ها مهمترین علت اختلاف در شورای همکاری خلیج فارس است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس با بیان اینکه قطر و عربستان برای آینده سوریه اختلاف داشتند اما امروز یکدیگر را عامل شکست در سوریه می‌دانند، خاطر نشان کرد: آمریکا مدام بازیگران خود را در منطقه تغییر می‌دهد؛ در گذشته آمریکا، قطر را ابزار خود در سوریه و منطقه قرار داده بود اما امروز به دیگر کشورها امیدوارتر است./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet