هدر موبایل
1392/12/17 10:48:28
سرویس اجتماعی
جعفری:

استیضاح فانی به صلاح کشور نیست

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این موضوع که راه های بهتری برای حل مشکلات آموزشی وجود دارد گفت:استیضاح حق نماینگان است اما در مقطع کنونی مطرح نمودن آن مناسب نیست لذا اقتضای زمان ایجاب می کند که بر اساس حکمت رفتار نماییم.
استیضاح فانی به صلاح کشور نیست عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این موضوع که راه های بهتری برای حل مشکلات آموزشی وجود دارد گفت:استیضاح حق نماینگان است اما در مقطع کنونی مطرح نمودن آن مناسب نیست لذا اقتضای زمان ایجاب می کند که بر اساس حکمت رفتار نماییم. https://cdn.icana.ir/d/019/49398.jpg استیضاح,فانی,به,صلاح,کشور,نیست Icana

قاسم جعفری در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان این مطلب که دغدغه نمایندگان در مسائلی که مطرح کرده اند کاملا حرفه ای و در زمینه آموزش و پرورش است، افزود: اگر تعامل مناسب میان معاونین وزیر و نمایندگان صورت گیرد، جایی برای طرح مباحث حاشیه ای و استفاده سودجویان در راستای سیاسی جلوه دادن طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش نخواهد بود.

نماینده مردم بجنورد و جاجرم در مجلس شورای اشلامی با اشاره به نزدیک بودن پایان سال تحصیلی و مطرح شدن بحث اقتصاد مقاومتی  از سوی رهبر معظم انقلاب وآماده شدن دولت جهت اجرای  فاز دوم هدفمندی یارانه ها به لزوم تعامل ویژه طرفین در مقطع کنونی تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط موجود و موارد فوق در مقطع کنونی مطرح کردن بحث استیضاح به صلاح کشور نیست.

وی افزود:با شناختی که من از نمایندگان مجلس سراغ دارم به این موضوع ایمان دارم که آنها فقط خواسته های مردم را پیگیری کرده و دغدغه مشکلات آموزشی را دارند لذا از معاونین وزیر و مسولان مربوطه تقاضا دارم که با شرکت در جلسات مشترک به حل مشکلات موجود کمک نمایند.

وی با بیان اینکه  امروز بیش از ده میلیون دانش آموز و یک میلیون فرهنگی در کشور فعالیت می کنند، تصریح کرد: ما نباید باعث نگرانی این طیف عظیم در کشور شویم و مسائل را باید به نوعی مدیریت کنیم که به منافع ملی کشور خدشه ای وارد نشود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به زمان کوتاهی که از روی کار آمدن دولت یازدهم می گذرد، افزود:

مطرح کردن استیضاح در زمان کنونی مانند چیدن میوه نارسیده است و ما باید بر اساس حکمت رفتار کنیم وبر همین اساس  اگر راه سهل الوصول تری برای رسیدن به اهداف خود داریم درابتدا آن را بکار گرفته و در آخر اگر مشکلات از بین نرفت ، استیضاح رامطرح نماییم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet