خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/17 11:19:36
سرویس سیاسی
حقیقت‌پور در واکنش به اظهارات سخنگوی وزارت خارجه پاکستان:

5 مرزبان ایرانی قطعا در پاکستان هستند/ مقامات اسلام‌آباد صورت مسئله را پاک نکنند

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مرزبان ربوده شده قطعا در خاک پاکستان نگهداری می‌شوند، گفت: پاکستانی‌ها صورت مسئله را پاک نکنند.
5 مرزبان ایرانی قطعا در پاکستان هستند/ مقامات اسلام‌آباد صورت مسئله را پاک نکنند نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مرزبان ربوده شده قطعا در خاک پاکستان نگهداری می‌شوند، گفت: پاکستانی‌ها صورت مسئله را پاک نکنند. https://cdn.icana.ir/d/019/59777.jpg 5,مرزبان,ایرانی,قطعا,در,پاکستان,هستند/,مقامات,اسلام‌آباد,صورت,مسئله,را,پاک,نکنند Icana

منصورحقیقت‌‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درواکنش به اظهارات اخیر سخنگوی وزارت خارجه پاکستان که گفته "مطمئن نیستیم 5مرزبان ایرانی ربوده شده به خاک این کشور منتقل شده‌اند" تأکید کرد: قطعا 5مرزبان ایرانی ربوده شده در خاک پاکستان نگهداری می‌شوند، مگر اینکه با هماهنگی پاکستانی‌ها آنها به نقطه دیگری منتقل شده باشند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: خانم تسلیم اسلم سخنگوی وزارت خارجه پاکستان به جای حل موضوع، صورت مسئله را پاک نکند.

وی ادامه داد: در بحث ربوده شدن 5 مرزبان ایرانی، پاکستانی‌ها به دلیل اینکه خاک کشورخود را در اختیار عده‌ای تروریست قرار داده‌اند مقصر هستند و بدتر از آن این است که سخنگوی وزارت خارجه پاکستان از محل نگهداری 5مرزبان ایرانی اعلام بی‌اطلاعی می‌کند و نمی‌داند در خاک کشورش چه اتفاقی رخ می‌دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به پیگیری‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از آخرین وضعیت مرزبانان ربوده شده ایرانی، افزود: فردا یکشنبه (18اسفند) کمیسیون امنیت ملی با مسئولان وزارت کشور در این باره جلسه ای را خواهد داشت.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،درباره سفر هیاتی از این کمیسیون به پاکستان برای بررسی آخرین وضعیت مرزبان ربوده شده ایرانی در مرز پاکستان، گفت: دراین‌باره پیشنهاداتی مطرح شده که قابل بررسی است.

تسلیم اسلم سخنگوی وزارت خارجه پاکستان با بیان اینکه درارتباط با یافتن 5مرزبان ربوده شده ایرانی با مقامات این کشور رایزنی مستمر داریم، اعلام کرد، مطمئن نیستیم این مرزبانان به خاک پاکستان منتقل شده باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet