خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/17 11:41:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
میرمحمدی خبر داد

پرونده‌های زمین‌خواری شرق تهران روی میز کمیسیون اصل 90

رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: پرونده‌های زمین‌خواری شرق تهران از جمله پرونده "پارک خجیر" در دستور کار این کمیته قرار دارد.
پرونده‌های زمین‌خواری شرق تهران روی میز کمیسیون اصل 90 رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: پرونده‌های زمین‌خواری شرق تهران از جمله پرونده "پارک خجیر" در دستور کار این کمیته قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/52976.jpg پرونده‌های,زمین‌خواری,شرق,تهران,روی,میز,کمیسیون,اصل,90 Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار درمجلس به آخرین وضعیت پیگیری زمین‌های در حال تصرف اشاره کرد و گفت: کمیته مبارزه با زمین‌خواری کمیسیون اصل 90 تلاش دارد تمام پرونده‌های ارجاعی به این کمیته را دقیق بررسی کند.

وی افزود: پرونده زمین‌های مجهول‌المالک و در حال تصرف با جدیدت بیشتری در این کمیته پیگری خواهد شد.

رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری کمیسیون اصل 90 مجلس تصریح کرد: پرونده پارک خجیر یکی از مهمترین پرونده‌ای است که با جدید در حال پیگیری آن هستیم.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار اظهار داشت: پرونده‌های زمین‌خواری شرق تهران از جمله پرونده "پارک خجیر" در دستور کار کمیته مبارزه با زمین‌خواری قرار دارد.

میرمحمدی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده "پارک خجیر" خاطرنشان کرد: این پرونده مراحل تکمیلی خود را طی می‌کند و پس از تکمیل نهایی اعمال خواهد شد./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet