هدر موبایل
1392/12/17 11:47:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افضلی‌فرد :

شاکیان سبد کالا به کمیسیون اصل 90 می‌روند

عضو کمیسیون اصل نود مجلس از حضور شاکیان سبد کالا و مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت در کمیته اقتصادی این کمیسیون در هفته جاری خبر داد.
شاکیان سبد کالا به کمیسیون اصل 90 می‌روند عضو کمیسیون اصل نود مجلس از حضور شاکیان سبد کالا و مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت در کمیته اقتصادی این کمیسیون در هفته جاری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/58723.jpg شاکیان,سبد,کالا,به,کمیسیون,اصل,90,می‌روند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ مصطفی‌افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل، نمین و نیر و سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس  درباره شکایت 15 نفر از نمایندگان مجلس از وزیر صنعت، معدن و تجارت به این کمیسیون گفت: نحوه توزیع سبد کالا و پیامدهای نامناسب اجتماعی آن و نیز استفاده از برنج خارجی به جای برنج ایرانی در سبد کالا، علت شکایت 15 نماینده از آقای "نعمت‌زاده" بود که کمیته اقتصادی کمیسیون اصل 90 در حال بررسی این شکوائیه است.
وی ادامه داد: بر این اساس، کمیته اقتصادی در هفته جاری میزبان شاکیان و مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت خواهد بود.

برررسی "پرونده بابک زنجانی" در کارگروه مشترک کمیسیون اصل 90 و کمیسیون انرژی

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس همچنین درباره آخرین وضعیت پرونده "بابک زنجانی" در این کمیسیون اظهار داشت: مقرر شده این پرونده در کمیته‌ای مشترک، متشکل از دو کمیسیون اصل نود و کمیسیون انرژی مجلس به نمایندگی از "آقای محمدی" از کمیسیون اصل نود و "آقای دهدشتی" از کمیسیون انرژی مورد بررسی قرار گیرد.
وی ادامه داد: بنا بر این است که  این کارگروه مشترک جلسات خود را به صورت مستمر تشکیل و گزارش مربوطه را هرچه سریعتر ارائه دهد./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet