هدر موبایل
1392/12/19 10:01:00
سرویس اقتصادی
شیری علی آبادی مطرح کرد:

تقویت همکاری های اقتصادی با کشور های اسلامی زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر فراهم آوردن زمینه های تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: تقویت همکاری های اقتصادی با کشورهای اسلامی می تواند بازار های هدف را برای فروش محصولات تولیدی فراهم کند.
تقویت همکاری های اقتصادی با کشور های اسلامی زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر فراهم آوردن زمینه های تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: تقویت همکاری های اقتصادی با کشورهای اسلامی می تواند بازار های هدف را برای فروش محصولات تولیدی فراهم کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43270.jpg تقویت,همکاری,های,اقتصادی,با,کشور,های,اسلامی,زمینه,ساز,تحقق,اقتصاد,مقاومتی Icana

غلامحسین شیری علی آبادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت افزود: باید توجه داشت ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری زمینه تحول اقتصادی در کشور را  فراهم کرده، بنابراین باید از این فرصت ها استفاده شود.

نماینده مردم هشترود در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی ابعاد مختلفی دارد و با توجه به وجود جمعیت بالای مسلمانان در جهان می توان از این ظرفیت به بهترین نحو استفاده کرد و بازارهای هدف را برای فروش محصولات تولیدی در این کشورها پیدا کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: می توان ضمن حفظ ارزش ها، آرمان های اسلامی و همچنین انقلابی سعی کرد که روابط سیاسی و اقتصادی با کشورهای اسلامی را بیشتر توسعه داد و با انجام این مهم از ظرفیت بازارهای متعدد در کشورهای اسلامی استفاده کرد.

شیری علی آبادی ادامه داد: از ظرفیت سازمان کنفرانس اسلامی به عنوان یک سازمان بزرگ می توان در جهت تسهیل تجارت بین کشورهای اسلامی بهره برد.

وی تصریح کرد: برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی علاوه بر منابع مالی باید از ظرفیت های منابع انسانی نیز استفاده کرد و نباید فراموش کرد که برای آماده سازی یک جوان با تحصیلات کارشناسی هزینه می شود بنابراین باید از این سرمایه ها انسانی استفاده کرد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور کرد: نکته مهمی که می تواند اقتصاد کشور را متحول کند، استفاده از ظرفیت های بخش کشاورزی است به دلیل اینکه ایران دارای زمینهای مناسب کشاورزی و نیروی تحصیل کرده در این بخش است./

پایان پیام     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet